Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm, aki nőfaló...

Van egy ismerősöm, aki nőfaló viszont egyre jobban haragszik a nőkre. Miért is?

Figyelt kérdés
Szeretném neki elmagyarázni. De nincs nagy gyakorlatom ebben a témában. Gondolatom az volna de nem tudom úgy kifejezni, h meg is értse. Mondtam már neki, h mennyen inkább pszichológushoz, de szerinte az baromság. Barátilag tök jó fej, de a nők terén vmi nincs rendben nála. Mindegyikkel van vmi gondja... pedig sztem vele van gond, csak azt nem tudom mi. És sosem akar arról beszélni, ha egy nő kiosztotta neki az észt.

2012. okt. 21. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőfalók mind lebecsülik a nőket szexuális tárgynak tekintik nem másik értelmes embernek. Lenézik őket döntően pedig ők a buták.
2012. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
esetleg ha tudnátok olyan internetes oldalt megosztani, ami ezzel foglalkozik? Köszi
2012. okt. 21. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy sokat szexel arra utal, hogy valamilyen hiányossága van amit, így kompenzál. Annak, hogy gyűlöli a nőket számos oka lehet (pl.: rossz kapcsolat az anyjával, soviniszta nevelés, fiatal kori sikertelenség a lányokkal való kapcsolat felvétellel, stb.). Bárhogy is, pszichológusi segítség nélkül, hacsak nem változik valami nagyot az életében ez nem fog javulni.
2012. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

"Lenézik őket döntően pedig ők a buták."

Ahhoz képest mégis az összes nőt megkapják. :)

2012. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen, lehet, h nem mer értelmesebb nőkkel kezdeni, mert fél. Ezért a hozzá képest 'butább' nőkkel kezd, aztán meg csodálkozik?
2012. okt. 21. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:

"Tulajdonképpen, lehet, h nem mer értelmesebb nőkkel kezdeni, mert fél. Ezért a hozzá képest 'butább' nőkkel kezd, aztán meg csodálkozik?"

Nem szükségszerű. A "hagyományos" nézet a nőcsábászok körében az okos nőkről, hogy "csak idő kérdése mikor vágják a hátadba a kést".

2012. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden sikeres férfi mögött van egy nö. Minden nöfaló férfi mögött van egy r.banc, aki összetörte a szívét.


(Behind every successful man, there is a woman. Behind every awesome man, there is a bitch who broke his heart once.)


[link]

2012. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szeretnék még hasznos válaszokat kapni... :)
2012. okt. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!