Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám?

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmről van szó.Ma elkezdett duzzogni,hogy milyen sok és unalmas előadásunk van az egyetemen.Kitalálta,hogy menjünk el a mai utolsó előadásról.Én mondtam,hogy ő egyedül elmehet,de én maradok.Tanár az előadás elején kijelntette,hogy kötelező ez az óra.Barátnőm végig duzzogott,mint egy kiselsős,hogy milyen sokat kell ülni a suliban,én meg mondtam neki:Mi lesz,ha melőzni fogsz,ott ne 3 órát fog kelleni kibírnod,hanem nyolcat.Ezután is duzzoogott hogy ő már itt nem bírja az órán.Ő el akar menni haza,de azt mondta egyedül nem megy.Én meg ott akartam maradni.Ottmaradtunk,erre ő kiakadt,hogy megint sokat kell gyalogolnia hazafelé,mert később ér haza.Hazafelé nem is szólt hozzám,jogosan van kaikadva?Nem értem,mirt fél egyedül bármit is csinálni,elvégre már nem 6 éves.
2011. nov. 11. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy jogos! Én kétszer álloncsattintottam volna a helyedben!
2011. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem nem.el lehet lógni eygetemen órát?dehogy!
2011. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bánomisén ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem jogos. Ha kötelező az óra, akkor kötelező, ha nem tetszik neki, akkor nem kötelező egyetemre járni, száz másik jelentkező pattan a helyére. És, ahogy te is mondtad, nem kislány már, sőt, még csak össze sem vagytok láncolva, ha el akar menni, menjen egyedül. Egy életen keresztül nem foghatod a kezét, de senki más sem fogja.
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem egyetemre való.

Ha én 15 éves fejjel végig tudok ülni 7-8 órát,ő nem igaz nem tudja kibírni.Lógás eszembe sem jut.Itt látszik meg az akarat és a jövőkép;)

2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ő azt hiszi,az egyetem is olyan,mint a régi szinvonal alatti középiskolája,ahova eddig járt
2011. nov. 11. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Te csak tanulj! A barátnő meg duzzogjon, lógjon. Nem fél ő egyedül csinálni semmit, inkább a saját maga akaratát szeretné érvényesíteni rajtad. Nyílván nem arra számított, hogy te tanulni akarsz....
2011. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

az van,hogy neki nincs jövképe,mert még a szülei irányítják huszonévesen

mi gimiben 8 órákat ültünk végig,és senki sem nyvalygott,nem még 2 órát

2011. nov. 11. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán szar napja volt. én a múltkor azon akadtam ki, hogy a barátom elkezdett reggelizni nélkülem, pedig tudtam h tök logikusan tette. van hogy az ember tiszta ideg valami miatt és másokon tölti ki. az meg h el akart lógni.. legalább te ott tartottad:)
2011. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ő mindig ilyen nyavalygós,mióta egyetemista lett,azt hitte,oviba fog menni,nekem úgy tűnik

órák alatt csak nyafog:én ezt nem bírom stb..

2011. nov. 11. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
reménykedj h majd hozzászokik. ha meg nem, akkor majd úgyis kihullik :/
2011. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!