Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most akkor Alföldit tényleg...

Most akkor Alföldit tényleg elteszik a melegsége miatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, persze "hivatalos úton", de aztán teljesen nyíltan arról beszélnek műsorokban, hogy végre el tudják így akkor botrány nélkül is tenni azt a homit onnan, mert pont kapóra jön a pályáztatás.

Szerintetek mi lesz? Meglépik vagy meghagyják egy kis népetetésnek?



2012. okt. 21. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most tényleg meleg?
2012. okt. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A melegsége miatt? Ha leváltják, annak nem ez lesz az oka. És ne is ez legyen.
2012. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát pedig tök nyíltan még ki is mondják nem egy műsorban, hogy na végre most akkor el lehet távolítani, mert majd az új pályáztatásnál "valami nyomós" indokkal találnak sokkal szakértőbbet persze. Nem egyet hallottam már, amikor ez volt a téma a TV-ben, hogy azért egy Nemzeti élén nemá egy meleg legyen.

Szóval bizony ez lesz az oka, nem is ez a kérdés, hanem az, hogy vajon ezt meglépik-e, ugyanis volt egy olyan verzió is, hogy ott hagyják, csak azért, hogy az ellenzéknek bizonyítsák, hogy ők milyen liberálisak, és akkor ezzel téma le is zárva részükről.

2012. okt. 22. 09:59
 4/16 A kérdező kommentje:

08:42

Te most viccelsz? :)))))))))))

Ááá dehogy :D

2012. okt. 22. 10:00
 5/16 anonim ***** válasza:

A szexuális orientációja magánügy, ő sem veri nagydobra.

Te viszont ezzel a magyartalan fogalmazásmóddal nagydobra vered, hogy mennyire műveletlen vagy.

2012. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Figy, én nem veszekedni és piszkálódni járok ide, de látom, valakik igen.


1, Hát ebbe bele se menjünk, mert annak sosem lenne vége, de maradjunk annyiban, hogy nem értünk egyet. Már hogyne verné nagydobra és már hogy lenne magánügy? Én nem hálószobatitkokról beszélek, hanem pl olyan kis apróságról, hogy egész egyszerűen mondjuk nem felesége van, hanem a barátjával jár bevásárolni. Ennyi az egész.

2, Oké, ezt elfogadom, ugyanis csak félig magyar az anyanyelvem, de ezzel együtt se értem, mi volt a gond, mert többször átnéztem, de nem jövök rá. Esetleg segítenél? Vagy ha csak a piszka, akkor mindegy persze.

2012. okt. 22. 10:41
 7/16 A kérdező kommentje:

na meg várj, hiába lenne úgy, ahogy mondod, azaz hogy "magánügy", na ettől még mások pont emiatt kezdik ki előszeretettel ...

Úgyhogy a kérdés tekintetében ennek itt nem sok jelentősége van.

2012. okt. 22. 10:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Melegségétől függetlenül remélem, hogy kiteszik, mivel a darabok az ő rendezésében nézhetetlenek.
2012. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát azért ez igen megoszló ...

Kérdeztem már sokakat, és úgy nagy általánosságban azt hallom, hogy való igaz, hogy elég meredek dolgokat is és elég meredek módon művel, viszont tény ami tény, igen csak teltházasak az előadások. Jó, persze aki megint a homofóbiából indul ki, az eleve "minden xar ahogy van" -típusú véleményt mond, na de ez nem éppen mérvadó.


Hát jó kérdés na ... De azért ha olvastok kritikákat, akkor több más színházban is egyre inkább mennek az eddig szőnyeg alá söpört darabok, és egyre inkább elő jönnek a "törjük össze a tabukat a művészettel" szempontok.

Lásd: Equus darabnak mekkora sikere volt már? Rengetegen 4-5-ször is megnézték. És lehetne még sorolni ezt a vonulatot, és azért, mert valami ilyesmi zajlik sztem Alföldi alatt is a Nemzetiben, csak persze kicsit finomabb módon. A lényeg viszont ugyan az: ő átmegy igen sok korláton, ami meg igen sok konzervatívnak nem tetszik, és azt mondják, hogy egy Nemzetibe ez nem fér bele.

Hát ez is a kérdés itt, elég nagy mértékben. (sztem)

2012. okt. 22. 13:18
 10/16 anonim ***** válasza:
barátjával jár bevásárolni,.,.??:: azta... ásd el magad.
2012. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!