Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok budapesti kollégiumok...

Tudnátok budapesti kollégiumokat mondani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem vagyok túl jóban a szobatársaimmal. Mindig buliznak, isznak, és én nem ilyen vagyok, mégis azt akarják, hogy a részese legyek mindennek. Ha nemet mondok, erőszakoskodnak, meg azt kapom, hogy mekkora s*ggfej vagyok. Mikor belemegyek, utána azt mondják, hogy megbántottam őket, mert látszott rajtam, hogy nem érzem jól magam. Inkább kerülöm a konfliktusokat, már nem egyre így is sor került. Miért baj az, hogy én nem tartom a lerészegedést, züllést menőnek? Miért akarnak megváltoztatni? A helyükben nem is foglalkoznék magammal. Nekem adott az a társaság, akikkel jól érzem magam a szabadidőmben, elmegyünk ide-oda, azokkal jól érzem magam, és velük foglalkozok inkább. Ez is sérti őket. Mivel elegem van a folytonos szekálásokból, meg hisztikből, úgy döntöttem, hogy másik kollégiumba megyek. Itt már próbáltuk rendezni a dolgokat, nem is egyszer, de nem változott semmi.
2012. okt. 23. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Google a barátod és a szakodtól is függ. egyébként Schönherz, Vásárhelyi, Góliát, stbstbstb.

Érdemes az egyetemi hallgatói önkormányzattól kérdezni, hogy milyen kolikkal van kontakt, hova szoktak, hova érdemes

2012. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Márton Áron kollgium

[link]

[link]

De ahogy az elöttem iro is mondta, google a barátod:

[link]

2012. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!