Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Engem mindig ki akar valaki...

Engem mindig ki akar valaki csinálni, csakis sz*rkeverés miatt. Ilyenkor hogyan kell/lehet nem figyelembe venni az ilyen irritáló embereket?

Figyelt kérdés
Mikor megtudom,hogy valaki miket mond rólam,nem bír,szerintem beképzelt vagyok stb. akkor mindig mindenkinek az a válasza,hogy biztos én is hibás vagyok,maguktól nem bántanának.Most kérdezem?Létezik olyan,hogy lányok (mert csak azokkal van baj) irigyek rám valamiért,és épp azért is cseszegetnek?
2012. okt. 24. 21:25
 1/10 A kérdező kommentje:
* nem én keverem a dolgokat,hanem valaki más,és azért nem birnak páran,rosszul fogalmaztam..
2012. okt. 24. 21:26
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Létezik. Illetve sokszor az irritáló,ha valaki nagyon magának való,nem megy a többséggel és erre ugranak. na végre van valaki,akivel szemétkedhetünk,mert kilóg a sorból.Én neked adok igazat.
2012. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen létezik, mert irigyek rád, nem a te hibád.
2012. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokszor van az,hogy van új ruhám,akkor rögtön én vagyok a szemét,pedig csak leülök a padra és hallgatok..Nem értem én ezeket..:S
2012. okt. 24. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

En sem értem, velem is ugyanaz zajlik, nagyon rossz, de próbálj meg nem foglalkozni velük.

Majd megunják, ha látják, hogy rájuk tojsz.

2012. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Keres te is magadnak társaságot,ami védelmet ad. Nehogy egyszer odamenjenek és megcibálják a hajad. Kerüld ki őket vagy keres jobb társaságot. Ha meg nagyon bátor vagy és nem "eshetnek neked" menj oda és kérd ki magadnak a hamis rágalmakat.
2012. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, igen, én is voltam így. Még tizenévesen.


Aztán utóbb, ahogy magamba nézek, tényleg fura és különc lehettem. És ami fura, az mindig szúrja valaki szemét.


Úgy lehet nem figyelembe venni, hogy... nem veszed figyelembe.

2012. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Áhh,fogadjunk 15-16 éves vagy:D Úgy látszik ez egy életkori sajátosság,ebben az időben én is olyan fasza kis célpont voltam mindenkinek,hogy csak na. Hogy mit tudsz csinálni? Tojd le őket,de jó magasról. Ha csak idegeskedsz,még jobban rádszállnak,mert élvezik. Még,jóhogy állhat irigység a háttérben! Csakis az. Ha megint hallasz valami marhaságot,gondolj arra: az irigyeid tulajdonképpen a rajongóid. Ha tényleg nincs kirívó dolgod,nem vagy beképzelt és amolyan h.lye p.csa,akkor lehet valamiben különleges vagy és ezt irigyelik tőled. Tőlem a sok fiúhaveromat irigyelték,így voltam én "részegen kocsma előtt 2 pasival sz.xelő lotyó":D Mivel semmi alapja nem volt,még a végén a pletykagépek szívták meg,rajtuk nevetett mindenki,hogy milyen szánalmas húzásuk volt. Ha viszont inkább ellened vannak és nem veled,a közeli barátaid/tesód részben igazat ad a rosszakaróknak,akkor nézz magadba.
2012. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen utolsó,16 éves vagyok.:D másodikos középsulis,és ez az egész tavaly kezdődött.Új osztály,sok sok lány,cicababák.. és annyira nevetségesek,hogy az nemigaz...
2012. okt. 24. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonló cipőben. A volt munkahelyemre valóban dolgozni jártam be, és érdekelt a munkám, jól éreztem magam (kezdetben, egy huzamosabb ideig). Hogy munkahelyen kívül mivel töltöm az időm, arról nem beszéltem, nem tudták. Kezdetben az idősebb koleganők pletykáltak rólam (később néhány koléga is). Először nem értettem, miért, de én is arra jutottam, irigységből. Többek közt bizonyára mert náluk fiatalabb vagyok, nem vagyok kövér, és rá kellett jönnöm, hogy féltek, hogy a munkahelyen én jobban tetszem a férfiaknak, bár nem tudom megérteni ezt az életfelfogást, mert van párjuk, a többi férfival ne férfiként foglalkozzanak szerintem. Sok hülyeséget terjesztettek, pl. homokos vagyok, talán azért, mert nem flörtöltem a férfiakkal. Később meg az ellenkezőjét terjesztették....

De nem mindenki hiszi el a pletykákat, volt, aki azt mondta rólam nekem őszintén, hogy tiszta lány vagyok.


Persze, létezik, hogy nem vagy hibás, valamiért jobb vagy náluk :)


Ezt már én is kérdezgettem, hogy a hátam mögött pletykálkodókkal mit lehet kezdeni, nem tudom.

Mert mikor kiderült, mi az igazság, talán egy ideig megszégyenültek, de kidumálták maguk, és a munkahely nem dobta ki őket, sokan máskor is hittek nekik. Ez ugyanolyan furcsa számomra, mint ahogy a bizonyos volt magyar államfő saját maga ismete be hazugságát, mégis poszton maradt, mégis maradtak bőven hívei.

2012. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!