Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi bajuk van az emberekkel velem?

Mi bajuk van az emberekkel velem?

Figyelt kérdés
Utcán megyek hazafelé,vagy buszon állok vagy bárhol ahol sokan vannak,kivéve osztályban mindig bámulnak sokan. Már többször agyaltam hogy vajon miért. Szerintem túl rideg a tekintekem,meg úgy mereven nézek egy pontba,pl. utcán se szoktam bámészkodni,hanem olyan határozottan megyek előre. Lehet tényleg hasonlít kicsit a tekintetem,arcom Anders Breivik-re :S Néha úgy érzem azt hiszik készülnék valamire

2012. okt. 24. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki bámul merengve és te azt hiszed, hogy téged néznek. De te is nézheted õket, ha észreveszed, hogy téged néznek. Ugyanezt a kérdést feltehetik õk is, hogy mi bajod van velük.
2012. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyan már,attól hogy nem nézek a szemükbe még látom hogy pont engem néz.
2012. okt. 24. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán üldözési mániád van.
2012. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem is mindig bámulnak. egymást is mindig bámulják. sok ember csak néz a levegőbe igazából. meg ha valaki meg is nézi az arcod, 5 perc múlva úgyis elfelejti, aztán megbámul mást is.
2012. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
túl merev vagy, nyugi.
2012. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.. Engem is sokan néznek, de azt tudnod kell, hogy ha nem csövesnek nézel ki vagy nem túl feltűnően, akkor azért lehet mert érdekes vagy, szóval nem rosszindulatból néznek sztem. Vagy esetleg magasabb az átlagnál vagy csak jól nézel ki =P Vagy érdekes az arcod v mozgásod.

Szal ne aggódj, nem hiszem h bajuk van veled =)

Anders Breiviknek érdekes a szeme tényleg, de attól még szép vágású szal lehet h karakteres arcod van.

2012. okt. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt...aztán lenéztem és megláttam h tele van tetoválva mindkét karom :D
2012. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez jó!:-)

Annak idején a dédmamámat bámulták mereven, és még mosolyogtak is, mikor egyszer az utcán sétált. Aztán meglátta, hogy a szép, új kabátját lekakélta egy kismadár!:-)

Komolyra fordítva a szót: ha nagyon mereven bámulnak, vissza kell bámulni, majd végigmérni az illetőt. Elfordítja a tekintetét.

2012. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!