Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több barátot szeretnék, és...

Több barátot szeretnék, és ismerkedni emberekkel (velem egykorúakkal természetesen)?

Figyelt kérdés

12/L vagyok eddig is sok barátom volt de valahogy én új trsaságra vágyakozom :DD Ezért, valakinek van kedve velem beszélgetni meg msn,facebook vagy valami :DD

FÉLREÉRTÉSEK elkerülése érdekében én nem szeretném ha emilyet elitélnétek csak új barátokat szeretnék :)


2011. máj. 13. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Az érthető, hogy barátokat szeretnél, de nem biztos hogy itt a helye. vannak társkereső oldalak.

kifejezetten fiataloknak szólóak is, ahol barátkozni is lehet (csupán). Inkább ott próbálkozz. És nagyon óvatosan az internetes társkereséssel. Nehogy valami pedofil megtévesszen téged kortársnak vagy másneműnek adva ki magát. Szóval ne add meg a lakáscímed, a telefonszámod csak úgy. először skype.

2011. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a skype tényleg hasznos, de az is érthető hogy társaságra/barátokra vágysz. vannak most is barátaid vagy pedig extrém eset vagy?
2011. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!