Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tömegközlekedés során milyen...

Tömegközlekedés során milyen történetet hallottál, miről beszélgettek a veled egy járművön utazók?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ingázóként elég sokat utazom, az egyik furcsa, vagy inkább bosszantó történetet, ami szintén az utazáshoz, vagy inkább a tömegközlekedési cégekhez köthető, mégis egy buszsofőr lányától halottam, stílusosan épp egy buszon.


Azt mesélte, hogy a légkondi buszokon a sofőröknek "nem javasolják" a légkondi használatát. Ha túl sokat járatják, a többletfogyasztás költségét levonják a sofőr fizetéséből.

2012. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Talán öt éve történt,hogy egy mellém leülő utas kérdezte meg,hogy láttam-e már sztómazsákot,mert ha nem akkor szívesen megmutatja!

2012. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sok mindenkivel beszélgettem már utazás közben,mivel mindig is sokat utazgattam suliba stb helyekre.A pozitív élményem az volt,amikor egy ismerősöm elmesélte a történetét,már nem nagyon emlékszem rá,de jó volt hallgatni.A másik nem annyira pozitív meg egy hévvezető srác volt,aki arról mesélt,hogy milyen jó sofőrként csajozni a 4 éves kapcsolata mellett.Én is kiszemelt voltam,de leoltottam,úgyhogy már nem is köszön.Ez sem volt olyan rossz élmény,csak szörnyű,hogy milyen emberek vannak.
2012. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zsizsik666 ***** válasza:

Nekem mindig beszél valaki, keveset utazok, de általában hozzám szólnak.

Ilyenekről legutóbb: vénasszony a macskájáról, egy nő a hajhullásáról, vénember a "mai fiatalok"-ról. Egy csaj arról, hogy magassarkúban ment a gyerekével a városban, és elestek, de fáj a lába.

Kb. mindenféléről.

2012. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D
2012. okt. 26. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Utaztam haza falura busszal, és mellém ült egy idős 80+ bácsika, aki elkezdett mesélni, hogy 56-ban disszidált, és elmesélte merre járt Amerikában, miket dolgozott, mik történtek vele. Jó volt hallgatni azon az 1 órás úton, érdekes volt.
2012. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsizsik666 ***** válasza:

Az a sztómás nem semmi xD

LEgdurvább nekem az volt, hogy a buszsofőr rá akart beszélni, hogy menjek vele egy másik városba, minek megyek én oda, ahova akarok. Majd meghív egy kávéra, stb. Mondtam neki, hogy van nekem otthon elég sok kávém:D

2012. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mellem egyszer egy idos bacsi ult. Akkor meg altalanosba jartam es feltett mindenfele tortenelmi kerdes. Nem mindegyik kerdesre tudtam a valaszt erre o nagyon kinorult es eelmondta a valaszt felhaborodva majd a mai fiatalokat szidta...a 40perces uton vegig pirultam, kinos volt mert neha nagyon hangosan beszelt:D
2012. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!