Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok akiknek fiúhaverjuk...

Lányok akiknek fiúhaverjuk van! Ti miről beszélgettek?

Figyelt kérdés
Mert én nem értem más miről tud beszélgetni velük órákon keresztül. Én meg néha 10 percig de van, hogy 1 óráig nem írunk egymásnak. Lehet, hogy én vagyok ennyire unalmas vagy nem jut semmi jó téma az eszembe. Másokkal gondolom sokkal jobban elbeszélget mint velem.
2011. szept. 24. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát hogyhogy miről? Amiről az emberek szoktak beszélgetni.

Pont itt volt tegnap a legjobb barátom, beszélgettünk egy csomó mindenről. Megvitattuk a napi politikát, hogy érdemes lenne-e mégegy nyelvet megtanulni, és ha igen, akkor melyiket, hogy az ismerősökkel mi van, hogy milyen elmebeteg filmet láttam múltkor, stb.

Miért, te miről szoktál másokkal beszélgetni? Igazából tök mindegy, hogy fiú-e vagy lány, a beszélgetés a lényeg.

2011. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WorfHadnagy ***** válasza:
Filmek, zenék, politika, suli, meg úgy általában minden téma szóbajöhet.
2011. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amiről bárki mással, ha nincs miről akkor lehet hogy nem jöttök ki jól, nem azonos az érdeklődési körötök.
2011. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!