Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítéli el minden második...

Miért ítéli el minden második ember hogy van a nyakamon egy tetoválás lány létemre?

Figyelt kérdés

mindig a szokásos: meg fogom bánni meg a hogy fogsz kinézni majd 80évesen meg hasonlók.Nos nem is biztos hogy megélem az öregkort.A másik meg hogy

ha esetleg véletlen már nem tetszene akkor se szégyellném hiszen én csináltattam miért tagadnám meg a múltat?


2012. okt. 27. 19:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem is érdekel a véleményük csak azt nem értem hogy egyes embereknek ez miért fáj?
2012. okt. 27. 19:33
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

mert divatból csinálod, és ezt nem ismered be, még magadnak se


érdekes módon mindenki azt mondja, hogy ő bizony nem divatból csináltatta...


és te?

2012. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
örülj, hogy lány vagy, bármikor lesminkelheted :) engem nem érdekel, kinek milyen tetkója van
2012. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kedves első!Divatból??? Ha ismernél nem mondanád ezt!! :)
2012. okt. 27. 20:09
 5/17 A kérdező kommentje:
ja és ritkán sminkelek! de nem célom hogy takargassam vagy elrejtsem a kérdés sem erre vonatkozott hogy hogy rejtsem el
2012. okt. 27. 20:12
 6/17 anonim ***** válasza:
nonfiguratív?
2012. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Hogy hogy fog kinézni 80 éves korodban:


[link]

2012. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Ez rosszabb, mintha a nyakadba akasztanál egy táblát, hogy "OSTOBA VAGYOK", mert egyrészt akkor legalább nyilvánvalóan tisztában lennél az igazsággal, másrészt a tábla levehető. Szar ügy.
2012. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ítéllek el, csak ugyanúgy vélekedem arról, hogy tetkód van, mint arról, amikor meglátok egy túlsúlyos nőt cicanadrágban, vagy tűsarkúban valakit, aki alig bír benne járni és csak idétlenül billeg, vagy egy 50 éves nőt rózsaszín topban... a tetkó csúnya, rossz, pfuj. Nem az a baj, hogy lány létedre tetkód van, és nem is az, hogy a nyakadon van. A tetkó maga a baj. Ha férfi lennél és a felkarodon lenne, akkor sem tetszene jobban.
2012. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincs képed róla?

Milyen ábra?

Amúgy nekem nagyon tetszik vagány ha egy lány nyakán van tetkó persze ha nem túl nagy....

2012. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!