Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítéli el minden második...

Miért ítéli el minden második ember hogy van a nyakamon egy tetoválás lány létemre?

Figyelt kérdés

mindig a szokásos: meg fogom bánni meg a hogy fogsz kinézni majd 80évesen meg hasonlók.Nos nem is biztos hogy megélem az öregkort.A másik meg hogy

ha esetleg véletlen már nem tetszene akkor se szégyellném hiszen én csináltattam miért tagadnám meg a múltat?


2012. okt. 27. 19:31
1 2
 11/17 Theodorik84 ***** válasza:
100%
Ezeket már én is végighallgattam nem egyszer, amiket Te. Számomra az egyik szexepil ha egy lányon tetoválás van akárhol...mondjuk az arcát leszámítva. Azért mert igen, sokan divatból csinálják, és nem értik mi is a tetoválásnak a valódi lényege. Amik pl. rajtam vannak azoknak megvannak az okai amiért rám kerültek, és amik majd lesznek azok is bizonyos okokból fognak rám kerülni. Ne foglalkozz mások véleményével (csak most az enyémmel), élj úgy és nézz ki úgy ahogy jól érzed magadat, mások csak irígyek rád, mert jól érzed magadat a bőrödben. 28/F
2012. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Theodorik84 ***** válasza:
jaa, és még utoljára: én mindig azt mondom azoknak akik az öregkoromra emlékeztetnek, hogy 70-80-90 évesen nem az fog foglalkoztatni, hogy milyen tetoválás van rajtam és az hogy néz ki, hanem hogy kijussak a wc-re időben, és bele is találjak.....
2012. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egy számomra nagyon fontos és sokat adó magyar rockzenekar lógója nem túl nagy de azért feltűnő. :). Ezt is sokan mondták már hogy mi lesz ha feloszlanak stb. ÉÉs?Akkor már eltünnek a számaik,albumaik,szövegek vagy mi?!
2012. okt. 29. 11:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Tankcsapda? :-)
2012. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Magna Cum Laude?
2012. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Teljesen igazad van! Köszi! :)
2012. okt. 29. 11:42
 17/17 A kérdező kommentje:
hm 14/16-os a vesémbe látsz!
2012. okt. 29. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!