Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valahol megvannak a régi...

Valahol megvannak a régi tabló képek?

Figyelt kérdés
Meg akartam keresni anyámat a gimnáziumi tablóképen a suli honlapján, de csak 2003-ig van és már ott sincsenek képek :( pedig én meg akartam keresni meg megmutatni neki is, esetleg kinyomtatni és odaadni szülinapjára, tudom hogy nagyon szerette, és hogy nincs itthon semmi hozzá. Meg hát megakartam nézni hogy nézett ki :) na szóval, ha ott nincs akkor máshol sem, ugye? :(
2012. okt. 28. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne menned anyud régi iskolájába, és ott kell érdeklődnöd. Ha tudod hogy anyukád melyik évtől-évig járt és melyik osztályban, ki volt az osztályfőnöke akkor lehet hogy esetleg tudják hogy az az időszakos tablóképek megvannak -e még a raktárban vagy az iskola padlásán. Egy idő után a legtöbbet elajándékozzák vagy megsemmisítik. Vagy az is lehet hogy az iskola falát díszíti a tablókép. akkor kérhetsz másolatot is.
2012. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szolnokon lakunk és beregszászban járt iskolában úgyhogy egy ideig az most nem teljesíthető. De azért köszi:)
2012. okt. 28. 15:21
 3/3 anonim válasza:
Szia ha tudod ki készitette a fotót akkor őt kéne felkeresni mivel nekik elvileg meg kell tartani a képeket az anyukámét onnan szereztük meg csak az elő hívást kellett kifizetni
2013. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!