Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki felvenni a kapcsolato...

Nem ciki felvenni a kapcsolatot egy régi baráttal?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve nem beszéltünk,most a facbookon megtaláltam és szívesen tartanám vele a kapcsolatot élőben is,de olyan kellemetlennek érzem ezt mert ő férfi én meg nő vagyok.

Ha ráirok hogy nem futnánk e össze félek félreértené.

Nem akarok tőle semmit tényleg!!!

Régen is annyira jól elbeszélgettünk meg minden de aztán ez megszakadt.Női barátoknak is irtam azzal semmi gond,de itt szégyellem mert mi van ha visszautasit és azt gondoja akarok valamit.


2012. okt. 21. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írhatsz neki. Írd le, hogy barátilag szívesen találkoznál vele, mert korábban nagyon jól megértettétek egymást.
2012. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Ha visszautasít, akkor magára vessen. Bár szerintem nem fog.
2012. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Írok neki csak azért filóztam mert ha nő-férfi barátságról van szó akkor rögtön mindenki kombinál.

Elváltam és eszemben sincs uj kapcsolatba kezdeni,de mivel egyedülálló vagyok ezért nem akarom hogy félre értse. :)

2012. okt. 21. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kombinálni a nők szoktak.:P Nevesen: ez a kérdés is kombinálás útján született. Írj neki, természetesen. Ha annyira jók voltak a régi beszélgetések - magyarul megértetted magad, másképp nem is lett volna sikerélmény a társalgásotok - akkor ugyanebben most is bízhatsz: a fenti gondolatod is megérteted vele és kész. De ehhez ezt el kell mondani. Szavakkal. Olyan hatalmasat az emberek nem szoktak változni.
2013. jan. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!