Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A beütéses szomszédom állandóa...

A beütéses szomszédom állandóan zaklat bennünket. Mit tegyünk vele?

Figyelt kérdés
Van ez a fiú, szórakozóhelyen ismertük meg őt jó 5 hónapja. Ő odajött hozzám és a legjobb barátnőmhöz, tapizott. A barátnőm ellökte, aztán végül ránk szállt teljesen. Gúnyol minket, hogy hájasok, dagadtok, disznók vagytok, meg ilyeneket. Fogyókúrás gyógyszert vett nekünk, sőt, üdítőket is kaptunk tőle ilyen fogyisakat, meg ilyen nagy macit vett nekünk, a barátnőmnek - neki is nekem is. Meg kéne mondani neki, hogy most mit akar tőlünk pontosan, dehát tudja, hogy családosok vagyunk. Sőt, a barátnőm lányának azt is mondta hogy le fogom szívattatni anyádnak a zsírját, mer' nagyon kövér. 4 éves kislánynak! Volt hogy éjszaka hajnali kettőkor odaállt a kapunkhoz énekelni.

#riszálom
2012. okt. 29. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Mi az, hogy beütéses? Szerintem van humora, csak kicsit kretén. De a fogyis gyógyszer meg üccsi hatalmas poén. XD Egy: Fogyjatok le! Kettő: Szóljatok az arcnak, hogy szétlesz aprítva, ha nem kopik le. Ha családosok vagytok csak van férjetek vagy barátotok, aki rászól, vagy megadjusztálja kicsit.
2012. okt. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A barátnőm megkérte őt a múltkor, hogy hozzon még neki, én meg legutóbb hozzávágtam.
2012. okt. 29. 01:05
 3/16 A kérdező kommentje:
A párunk az meg nyugodt fajta nem olyan hogy nekimenjen vagy valami.
2012. okt. 29. 01:07
 4/16 Malats ***** válasza:
100%
Rendörség, zaklatás.
2012. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondtuk neki, hogy mostmár föl lesz jelentve de nem áll le.
2012. okt. 29. 01:08
 6/16 A kérdező kommentje:
ha a párom otthonvan akkoris csinálja.
2012. okt. 29. 01:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párommal ezt csinálná a fazon, biztos, hogy eligazítanám. Nem hiszem el, hogy van olyan pasi, aki eltűri, hogy szemtelenkedjenek, gúnyolódjanak a párjával. Nyugodtan eláshatják magukat az ilyen emberek.
2012. okt. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még a kislányunk is kigúnyolja őt. Múltkoris mondta a kislány hogy anyu itt megy a fülesmatyi
2012. okt. 29. 01:12
 9/16 Malats ***** válasza:
100%
Ne csak fenyegesd, jelentsd fel.
2012. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Ennyire unatkoztok? A Mónika schow-ban láttam ugyan ezt a storyt! Ha azóta sem oldottátok meg,sosem fogjátok!

Talán ugyanazon a szinten vagytok mint Ö! Tudod a hasonlók vonzzák egymást!

2012. okt. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!