Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alsó szomszédom állandóan...

Alsó szomszédom állandóan kiakad azon, hogy esténként locsolok, és néha lemegy egy kevés víz. Mit csináljak vele? Virágokat nem fogom beszedni, egyáltalán foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom már nem tudok óvatosabban locsolni, hogy neki jó legyen. Mintha várná esténként hogy elkezdjek locsolni már kinn van és beszól. Mindig hogy a tiszta ruhái stb. Hozzáteszem van egy egész udvara ahol teregethetne, de nem ő pont ott akar ahol én locsolok. Sár ritkán megy le sztem. Így bármire is folyik a víz megszárad,de ő szeret veszekedni.
2012. jún. 19. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyél a virágok alá valamit, hogy ne folyjon le a víz.

Lehet nekem se tetszene, ha folyna le a sár a ruhákra.

2012. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is folyatta a felső szomszéd a vizet a párkányra, ami felcsapta az ablakot... Szóval a szomszédnak igaza van.
2012. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallod, ebben a sztoriban nem a szomszédod a bunkó. Ruháktól függetlenül nem sározzuk össze mások teraszát. Hidd el, rohadtul nem várja, hogy mikor locsolod le a cuccait, épp ellenkezőleg: azt várja, mikor lesz tőled nyugta.
2012. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán locsold úgy a növényeid, hogy ne sározd össze a szomszédod.
2012. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van tálca alatta, mégis valamennyi mégis lemegy, nem zúdul le a víz nem így kell elképzelni, sztem ennél óvatosabban nem lehet locsolni, ahogy én csinálom. Tényleg inkább szüntessem meg a virágaimat? Biztos én sem örülnék neki, de ha tudom hogy locsol a felettem levő úgy teszem a dolgaim hogy ne menjen rá, más hogy locsol? Kíváncsi lennék...
2012. jún. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!