Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha rock koncertre megyek,...

Ha rock koncertre megyek, akkor szólni fognak, ha acélbetétes van rajtam?

Figyelt kérdés
Most lehet picit butának fogok tűnni, csak egyik barátnőm annak idején volt egy ilyen koncerten, bár Ő nem acélbetétesben volt, de mondta, hogy átvizsgálják az embereket... Kérlek titeket csak normális válaszokat adjatok. Bocsi ha rossz kategóriába tettem a kérdést!

2012. okt. 29. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Haha, ez aranyos:) Nem fognak. Sőt, képzeld sokan fémorrú westco csizmában mennek rockkoncertre, nekik sem szólnak.
2012. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg átvizsgálnak, ha viszel táskát, megnézik mi van benne, stb. De acélbetétes miatt a világért sem fognak szólni. :) Miért is tennék?
2012. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fele népen acélbetétes van, mit csinálnának, levetetnék, hogy zokniban pogózzanak?

Velem a szegecses csuklópántom szedették le, az őr 2x is rámordított, hogy mi van már, azonnal vegyem le. Pedig csak odébb akartam menni, hogy ne az ajtóban csatolgassam.

Erre a tánctér közepén 150 kilós pasi szögekkel kivert mellényben pogózik. Vele biztos nem mert kiabálni.

Táskát megnézik, "harcra" alkalmas eszközt, alkoholt, üveget nem lehet bevinni.

2012. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 30. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!