Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ilyen gyerekből még...

Egy ilyen gyerekből még válhat normális ember?

Figyelt kérdés

15F és MINDEN este tajtra issza magát, cigizik (napi fél doboz), heti 3-4x füvezik, néha exctasy(bocs nemtom hogy kell irni :D), hasis is megy nála, kb. végigdugta a fél várost.

(szvsz még simán lehet belőle normális ember, csak a közvélemény is érdekel)


2012. okt. 29. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális ember lehet belőle még, egészséges már kevésbé. Az alkoholt a mája, a cigit meg a tüdeje fogja bánni. Az eki szintén nem tesz jót a májnak, szívnek, meg a vesének sem.
2012. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

... hát nem tudom...

17 éven keresztül vártam, hogy az exférjem normális emberré váljon és "megkomolyodjon" nem jött össze. Csak hitegetett hogy megjavul... Ma már csak egy sajnálni való alkoholista ember, pedig hatalmas szerelem volt...

2012. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek egyet aki ilyen idősen és még jó darabig ilyen volt. Rémálom. Viszont most a legrendesebb ember akit ismerek.

Persze ezt sajnos sose tudni és a tudatlan az rémisztő.

2012. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
És ha szabad megkérdezni, hol szerzi be az alkoholt meg a cigit? Hogy a drogokról ne is beszéljek.
2012. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!