Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Halljátok, hogy a szomszéd...

Halljátok, hogy a szomszéd szobában (! ) veszekednek a főbérlőitek, de nagyon durván. A pasi feltehetően üti a nőt-de ebben nem lehettek biztosak, mert csak a csattanások hallatszank. Mit tesztek?

Figyelt kérdés
A férfi tördelőzött, üvöltözött, csapkodta az ajtót, a nő meg zokogott hogy hagyja abba. Válaszok után leírom, hogy mi lett a vége, de előbb ti jöttök

2012. okt. 30. 00:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Odamennék jól beleb@sznék egyet úgy hogy leszakadna a veséje!
2012. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Ez sok dologtól függ. Én, mint nő, egy böhöm nagy pasinak nem fogok egyedül nekimenni, viszont riasztanám egyrészt a rendőrséget, másrészt a szomszédokat, hogy nézzünk már rá együtt...
2012. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Kihívnám rájuk a rendőrséget, nem kell tudniuk ki hívta ki.
2012. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Én szólnék egy izmos szomszédnak és megnéznénk együtt. Én is nő vagyok,de ha férfi lennék, tuti átnéznék vmi kamuszöveggel, hogy azt hittem baj van vagy ilyesmi.
2012. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
én biztos átmennék,férfiakkal,(apum,tesoim,párom)és szólni neki maradjanak csendesebben,mert pihenni szeretnénk,ha nem teszik akkor hívom a rendőrséget.
2012. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Átmennék a 60 kilós bulldogommal és megnézném mi a helyzet. Ha bántja a nőt, akkor kegyetlen módon agyonverném, de kutyát csak elrettentésnek vinném. Egyébként egy birka :D


Mi történt?

2012. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Szólnék valakinek, átmennénk együtt. Nem hagynám annyiban, ha bántanak egy nőt.
2012. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
elköltöznék
2012. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha baráti viszonyban lennék a főbérlőkkel, átmennék azzal, hogy hallottam, hogy kiabálnak, és mi történt? Ha nem lennék velük jóban, meghúznám magam, mert reménytelenül kicsi és gyáva vagyok ilyenkor, és tépelődnék, hogy most mit csináljak? Ha nagyon durva lenne a helyzet hívnám a rendőröket.

Mi történt? Megesz a kíváncsiság!!

2012. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a lényeg azon van, hogy ő a főbérlőjük, vagyis nem kéne magukra haragítani. Legjobb megoldás amit az egyik válaszoló javasolt, kihívni a rendőrséget, nem kell tudniuk ki hívta ki. (Már ha a rendőrség csinál bármit is ilyen ügyben.) Ezen túl nem tudom mit csinálnék. Egyedül nem mennék át még akkor se ha nem a főbérlőm lenne. Valószínűleg becsöngetnék egy másik szomszédhoz, akit megbízhatónak tartok és megbeszélnénk a továbbiakat.
2012. okt. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!