Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nem gondoljátok...

Fiúk/férfiak! Nem gondoljátok férfiatlannak ha egy pasi meg üt egy nőt?

Figyelt kérdés

Bántottatok már egy nőt?

Megbántátok utána?

Miért tettétek?

Vagy sosem ütnétek meg egy nőt???

Mit gondoltok azokról akik igen???

Válaszaitokhoz légyszi kort és nemet is írjatok!!!



2012. okt. 23. 10:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyan nő vagyok, de ha egy pasi megüt egy nőt, akkor én azt a pasit borzasztóan gyengének tartom, akinek már nem maradt más eszköz a kezében, csak az ökle, hogy azzal próbáljon meg érvényt szerezni az akaratának. Csak a férjem véleményéről tudok nyilatkozni, ha egyszer megütne egy nőt, akkor utána a saját kezét törné el.
2012. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
47%
Talán régen szégyen lett volna, de ma már szerintem nem az. Akár itt a fórumot is elég megnézni vagy megfigyelni egy-két szituációt a mindennapi életben. A mostani nők közül nagyon sokan ordenáré bunkó módjára viselkednek és mindemellett előszeretettel hivatkoznak a női mivoltukra. Sok esetben akár kifejezetten életveszélyes helyzetek is kialakulhatnak, csak mert senki nem tette helyre az adott nőszemélyt.
2012. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
66%
Én is nő vagyok, de én úgy látom ez oda vissza működik. Én nem ütök meg egy férfit, és ezt elvárom visszafelé is. Ugyanis sok olyanról tudok, hogy a nő nekimegy a férfinek, aztán pedig csodálkozik, ha visszaüt egy férfi...
2012. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
39%

Nem feltétlen.

Én ütöttem már meg többször is, megérdemelte mindegyik.

Mindenki viselje a tetteinek a következményét, nem amögé kell bújni, h mert nő vagyok és nem üthet meg,ennyit tudok mondani.

2012. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%

Én nőként mondom, hogy páran nemtől függetlenül megérdemelnek néha egy iszonyatos nagy maflást. Ha nem akarok valakivel verekedni, nem provokálom. Sértegetni, köpködni, úgy általában provokálni senkinek nem szabadna csak azért mert "Én vagyok a nő, nem üthetsz meg!"

Ha valaki meg csak passzióból üt meg nála gyengébbet (férfi nőt, nő a gyerekét, nő a nőt vagy a bodybuilder nő a férfit :)), úgy, hogy az nem tud védekezni, azt mindenképpen szánalmasnak tartom.

2012. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló de a te férjed legalább megbánná :(
2012. okt. 23. 11:09
 7/40 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen emberek általában akkor mutatnak megbánást, ha tartanak attól, hogy kitudódik a dolog. Szóval ez nem valódi megbánás, csak az esetleges következményektől félnek. Ilyenkor próbál a bántalmazó kiengesztelni, igér fűt, fát, bokrot, elkezd újra udvarolni.


Meg általában ilyenkor a férfi már a bántalmazás előtt is kötözködő, bűntudatot kelt a nőben apró dolgokért is, azt sugallja, hogy a nőben van a hiba, és megérdemli a pofont, verést. Ez nem a nő hibája, csak a férfi megpróbálja áthárítani a felelősséget. Általában az ilyen férfi az anyjával is kiállhatatlan.

2012. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%
Az nem indok, hogy megérdemelte a nő. Ha valakinek nem tetszik a stílusa, tettei, akkor nem kell vele összeházasodni és akkor verésre se lesz szükség. Ennyi erővel bárki megverhetne bárkit, azzal az indokall,h megérdemelte. Kérdező, ha megvert a férjed, akkor biztos hogy nem szeret. Bárhogy is érezz, itt az ideje hogy kilépj a kapcsolatból
2012. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
87%
Egy nőnek sem indok...ez oda vissza működik. Az a nő amelyik úgy gondolja, hogy pasi nem üthet meg nőt, de fordítva igen az szégyen a női nemre.
2012. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Én úgy gondolom nem lenne mit megbánnia, mert nem jutna el odáig. :) Természetesen oda-vissza igaz, hogy nő sem üthet meg férfit. Gyereket ütni, arról meg ne is beszéljünk. Az már régen rossz, ha valakinek csak az ökle marad a fegyvere, hogy érvényt szerezzen az akaratának, legyen az nő, férfi.
2012. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!