Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Arany János tehetséggondozó...

Arany János tehetséggondozó programba ha mennék, akkor az osztályomba akik kerülnének mindanyjian arra lesznek jelentkezve?

Figyelt kérdés

kicsit rosszul fogalmaztam szerintem

nos..én szolnokra mennék a varga katalinba tanulni ha elballagtam arany jános tehetséggondozó programban vennék részt.vagyis ez sima gimnázium csak "ingyen" és tehetségesebb tanulóknak? és az osztályomban lennének olyanok is akik pl nem aranyjános t.programba jelentkeztek?



2012. okt. 31. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az unokatestvérem most elsős ott és a következőket tudom általa:

Ha hátrányos helyzetű családból származol, akkor ingyenes a kollégium (ami KÖTELEZŐ, tehát ha Szolnokon a kollégium mellett laksz, akkor is kötelező a kollégiumba költöznöd) ingyenes a tankönyv, az étkezés, a bérlet helyi buszjáratra, a szintén KÖTELEZŐ tanulmányi kirándulások, utazások és szinte minden. Persze nehéz bekerülni, pláne bent maradni.

Ne vedd sértésnek, de ha a mindannyian szót "mindanyjian"-nak írod, akkor nem valószínű, hogy ott a helyed.

2012. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jolvan köszi :DD egyébként jó tanuló vagyok ,vannak helyesírási hibáim olykor-olykor. attól még talán felvesznek : )
2012. dec. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!