Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, amiket...

Mik azok a dolgok, amiket szívesen csinálnátok? Olyanok is amikre viszont későn döbbentetek rá, és már nem lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, mégis úgy érzem, rengeteg mindenről lemaradtam már, csak azért, mert nem tudtam, milyen lehetőségeim vannak. Mik azok a dolgok, amiket szívesen csinálnátok, tanulnátok?

Köszönöm a válaszokat.:)



2012. nov. 2. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kiskoromba mindig hastáncos akartam lenni de lecsúsztam róla..végülis még elmehetnék de már annyira nem mozgat de viszont megbántam. :D


Discoba egyáltalán nem jártam ki de ezt még végülis lehet csinálni de akkor, hogy nem jártam ki azt is megbántam szinte minden barátom kint volt. :S


Amit viszont még szeretnék az a tanulás még egy szakma..de sajnos arra nincs keret.. :( de remélem később lesz rá pénzem. :)

2012. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha gyerekként járattak volna valamilyen sportra, és nem hagytam volna abba 13 évesen a zeneiskolát. Tanulhattam volna a két hangszerem mellé egy harmadikat is. :)

Most szívesen járnék pl. fociedzsére vagy kézilabdaedzésre, de soha életemben nem sportoltam semmit, a labda még alaphelyzetben is kiesik a kezemből. Plusz az én korosztályomban már sehol sincs teljesen kezdő csapat, haladókhoz pedig nem állnék be -2 állóképességgel..

Érettségi idején rossz pályát választottam, így 2 évet elpazaroltam az életemből. Tapasztalatszerzésnek jó volt, de azért mégiscsak.

Te mikről maradtál le?

20/l

2012. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Én 14 voltam amikor abbahagytam a zenélést, a néptánccal együtt. Szívesen elkezdtem volna a vívást, de nem szakítottam rá elég időt, és ezt már nagyon megbántam. De az, amit tényleg szívesen csinálnék, az a balett. De erről már aztán tényleg lekéstem.:) Igazából most, hogy szembesültem ezekkel a dolgokkal, sokkal jobban tudom értékelni a jelent, és mindent, amihez nekilátok teljes erőbedobással csinálok, azért, hogy később ne legyen annyi megbánnivalóm.:)

2012. nov. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!