Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyembe?...

Mit csinálnátok a helyembe? Van egy baráti társaság vannak kb 8-10 néha 15-en, akik egyfolytába kötözködnek, ha így sokan vannak de és általában csak a haverommal szoktam lenni tehát kevesek vagyunk

Figyelt kérdés
Mit tudnék csinálni már meg is akartak verni( ráadásul magyarok ők is) tudok róluk 1-2 dolgot amivel simá fel lehetne nyomni őket rendőröknek. probléme az, h köztük van 2 régi legjobb barátom akik elárultak egnem? megetnnétek a helyembe, h beáruljátok a rendőröknek vagy mit csinálhatnék?
2012. okt. 13. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem áruld be őket.

Ilyeneknek úgy is le fog törni a szarva.


Nálunk is van egy "turbómagyar" náci, aki még ki is mondja, csak a magyarokat nagyon szekálja, mindenkire rossz megjegyzéseket tesz, pl.: csöves , kukás. így hív több osztálytársamat, " kukás gyere már ide" " őt nem XY-nak hívják hanem kukásnak"

Tiszta egy nagy magyar magas ,de félénk a cigányokkal szemben. Bakancsba jár, "skin head", ezt ő mondja, be is vallotta nekünk a cigányoknál meg csendben van, többször megfenyegették. Majd el fogják verni, majd szólok a cigányoknak. De amúgy cigányok már mondták ,hogy meg fogják verni, velem is közölték.

A nagy magyar mondta nekem ,hogy aki rá lép a bakancsára azt megfogja verni, bezzeg a cigányok rálépte már csendben volt.

Aki nem nagypofájú ,rendes ,kedves ,becsületes , próbál jó jegyet szerezni, nem mondja ki órán ,hogy rasszista azt nem szekálják, de a turbó magyart azt igen meg fogják verni.

2012. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!