Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Be fogok tudok illeszkedni...

Be fogok tudok illeszkedni ilyen személyiséggel?

Figyelt kérdés
sulit váltok, mert más városba költöztünk, az eddigi sulimban tipikusan a társaság középpontja voltam, aki mindig jókedvű (nek mutatja magát), mindenről tud, sokan fordultak hozzám tanácsért (nem egobol irom, nem nagyképűsködésből), viszont akkor az osztályközösség tagja voltam a kezdetektől, most pedig egy már meglévő közösségbe kerülök, és persze nem őgy fogok viselkedni mint egy királykisasszony, tudom hogy háttérbe leszek, és ez így természetes, de tele vagyok félelmekkel, hogy mi lesz ha egyáltalán nem fogadnak be, akkor a maradák 3évet magányosan húzom le, vagy mi? ti váltottatok sulit anno? h ment a beilleszkedés? köszi:) L/15
2009. aug. 11. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeitnem pont ellenkezőleg nem leszel háttérben hanem veled fognak foglalkozni.Biztos odamennek majd a többiek és barátkozznak veled...normál esetben:D Nálunk legalább is így volt..
2009. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos. Az én osztályomba átjött egy lány félévkor. Eleinte barátkoztak vele, viszont később inkább betolták a "furák" közé, akikkel nem igazán barátkozik senki:S Mondjuk ez azért volt, mert a mi sulink egy igen neves pesti suli, a lány vidékről jött fel és nagyon kis zárkózott volt. Új volt neki ez az egész pesti élet. Szerintem legyél mindenképp nyitott, menj te oda ismerkedni emberekhez, nevess sokat. Semmiképp se legyél visszahúzódó,félénk, mert akkor egyből elfelejtenek és nem nagyon fognak veled barátkozni. Beskatulyáznak és nem tudsz majd kitörni.
2009. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért lennél kirekesztve?
2009. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én osztályomba anno sok új ember jött, kb. minden félévben. Volt aki az osztály kedvence lett és mindenki vele akart barátkozni. De volt egy lány, akit végül kiközösített az osztály. Ő nagyon dolgozott azon, hogy beilleszkedjen, mindenki nyakán lógott, elmondta a titkokat, hogy jófejnek tartsák, de ez nem jött be. Aztán még 2 évet húzott le úgy az osztályba, hogy egy barátja se volt és mindenki utálta. Ez szerintem csak azon múlik, hogy milyen ember vagy! De ha eddig sok barátod volt, akkor szerintem nem lesz baj, csak ne akarj mindenkinek megfelelni!
2009. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!