Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten van olyan bár,...

Budapesten van olyan bár, kávézó, pub, stb. ami magas épület tetején van és szép panoráma nyílik a városra?

Figyelt kérdés
Egy török ismerősömet szeretném felvinni oda, aki még így biztosan nem látta a várost.

2012. nov. 4. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy működik-e még, de az Astoriánál lévő East-West Business Center tetején volt egy kávézó.

Nagyon szép a kilátás a Hármashatárhegyen lévő Udvarház étteremből is.

2012. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utána nézek a dolognak. Találtam kettőt én is a neten, de elég húzósak az áraik. Pl.: [link]
2012. nov. 5. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A megyeri hídnál is akartak ilyent, csak nem nagyon sikerült. Látogatni azért lehet, de semmi, kilátó kávézó/étterem nem nyílt ott.
2012. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is udvarház étterem, 3x magasabban fekszik, mint a citadella. mondjuk messzebb is van a belvárostól, de lánchíd, vár stb nem látszik olyan jól, de mindenképp nézz utána. bár így télen a terasz szerintem nem jöhet szóba, bentről pedig nem tudom mennyit látni. ha a citadellán lévő zárt étterem anyagilag belefér akkor az is tökéletes.
2012. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!