Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Budapest vagy...

Szerintetek Budapest vagy London a szebb város?

Figyelt kérdés
Jelenleg Londonban lakom, de bármennyire is meg akarom szokni, Bp.-t még mindig sokkal szebbnek látom...
2012. nov. 5. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem Budapest.
2012. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Mindkét városnak megvan a szép és az ocsmány része.
2012. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Én sem tudnék választani. Mindkettő máshogy szép. London tisztább, rendezettebb, ott ugye történelmi okokból nem látni olyan szocreál retteneteket mint itthon. Budapest viszont szerintem sokkal otthonosabb, barátságosabb, sokkal színesebb az éjszakai élet.
2012. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettő városnak nagyon egyedi hangulata van, de én mégis Budapestet mondanám.
2012. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az üveg felhőkarcolókkal nagyon szétverték a város szövetét. Kicsit meglepő volt két üveg pláza között egy gyönyörű templom, amit agyonnyomtak (magasabbak voltak, mint a templomtorony)

A nagy felhőkarcolók is rendesen szétverik a város látképét.

Budapest (még) harmonikusabb, bár itt a "grafitik" meg a gardátlan épületek rontják az öszképet

2021. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapest
2021. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!