Kezdőoldal » Utazás » Európa » Haverokkal kimennénk Londonba....

Haverokkal kimennénk Londonba. Mit, hogy kell?

Figyelt kérdés

Haverokkal kimennénk Londonba a 18.-dik szülinapom alkalmából jövő nyáron, de már most elkezdtük tervezni.

Debreceniek vagyunk, de ahogy utána jártam Budapestről olcsóbb a repcsi.

És ha sok mindent meg akarunk ott nézni meg nem egy lepukkant szállodába akarunk menni hanem valami közép osztályúba az mennyibe fájna?

meg a repülővel kapcsolatban tanácsokat tudnátok adni? még nem repültem...

Előre is köszi mindenkinek.

Bármit írhattok, kíváncsi vagyok.



2012. júl. 5. 10:11
 1/8 anonim válasza:
23%
kicsit drága szülinapi ajándék lenne
2012. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A repülő tényleg nem olcsó, de egyébként ha egy autóval, vagy kisbusszal mennétek, az sokkal izgalmasabb és hangulatosabb, ráadásul akkor nem csak Angliába mennétek el, hanem Ausztria, Németország, Franciaország, stb... Aztán Franciaországból át az alagúton az Angol félszigetre, vagy komppal.
2012. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Tehát sorban...


18-dik szülinap, tehát drágának kell lennie :D


És a másik, hogy pont a repülőt nem akarjuk kihagyni.

A repcsi csak kb. 50.000ft oda vissza, nem hiszem, hogy busszal olcsóbb lenne :D


Jah és, hogy még jobban kiakasszam az első hozzászólót V.I.P. kisbusszal megyünk majd fel pestre, onnan elsőbbségi beszállókártyával a repcsire, amikor Londonban leszálltunk akkor szintén egy V.I.P. kisbusz visz be london közepébe, ahonnan elindulhatunk a London Pass nevű kártyánkkal, ami több mint 58 helyre ingyenes, soron kívüli belépést biztosít és éttermekben/boltokban kedvezményeket kapsz.

és mindezt megoldjuk fejenként 200-250.000ft-ból...


Én azt szoktam mondani, hogy "Egyszer élünk." :)

2012. júl. 8. 11:19
 4/8 anonim válasza:
32%

engem aztán rohadtul nem tudsz kiakasztani, mert egyáltalán nem érdekel


egyszer élsz, csak akkor ne anyád pénzéből vagánykodj

2012. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem anyám pénzéből vagánykodok, bocsi...

1 évig gyűjtögetem majd az ösztöndíjat amit kapok, meg 1 kis túlóra... tehát nem fenékig tejfel nekem sem hidd el...

2012. júl. 8. 11:50
 6/8 anonim válasza:
0%

hát ezek szerint nem vagyunk egyformák, de nem is baj, ettől értelmetlenebb dologra ennyi pénzt elkölteni nem tudnék kitalálni, mégha valami tengerpartra mennél, oké de még az se


viszont ha már mész, akkor sok szerencsét

2012. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz szépen
2012. júl. 8. 17:27
 8/8 AxumFlyer ***** válasza:
A szallas koltsegrol ne feledkezz meg, belvarosban egy lepukkant hely is 60 font korul van.
2014. aug. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!