Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajok! Ti milyen szerelmes...

Csajok! Ti milyen szerelmes történetet olvasnátok szívesen? Többi lent

Figyelt kérdés
Blogspoton fogok írni egy-két történetet, és érdekelne, hogy ti milyet olvasnátok szívesen. Esetleg miről szóljon, hol játszódjon, legyen e természetfeletti, stb. :) Mivel rajzolok is, lesznek fent képek is.
2012. nov. 8. 07:54
 1/5 foszfor ***** válasza:
Én olyat olvasnék ami nem sablomos. Legyen elgondolkodtató, olyat a mit nem egy perc alatt felejtünk el... Nem muszáj természetfelettinek lennie, hogy legyen hatással az emberekre, de persze az se baj. Én azt tanácsolnám neked, hogy legyen meglepő, esetleg legyen benne olyan fordulat, amit senki se várna. Sok szerncsét :)
2012. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igen, egy váratlan fordulaton én is gondolkodtam már. :) Itt az ideje megvalósítanom. :)
2012. nov. 8. 08:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze várok még válaszokat, és érdekelnének egyéb ötletek is. :)
2012. nov. 8. 09:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Például egy vámpíros sztori (a-a, nem Stephenie Meyer féle) hogy tetszene neked/többieknek. :)
2012. nov. 8. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Vámpírosat könyörgök ne
2012. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!