Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet boldog valaki egész...

Lehet boldog valaki egész életében ha úgy dönt hogy nem akar többé párkapcsolatot és szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Annyi csalódás ért, hogy elegem van, többé úgysem tudnék megbízni a férfiakban.
2012. máj. 18. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Én is így vagyok, csak a nőkkel.Elegem van belőlük, és mondhatom boldog vagyok, és szerintem lehet enélkül is jól élni.
2012. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Égett szagot érzek- csak nem egy mártír szenved a máglyán?


Annyi csalódás után vond le a tanulságot, hogy te mit rontottál el, így utólag hogyan látod, mit tennél ugyanabban a szituációban másként, merthogy a párkapcsolatot elrontani két ember kell.

2012. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet megmondani. Ha később úgy látod mégis, hogy kell egy társ, akkor viszont eszerint cselekedj. És ezeknél a csalódásoknál csak a férfiak voltak a hibásak? Nem vitatkozni akarok, csak gondolom veled is van probléma, ha rengeteg csalódás ért és magadba (is) kellene nézned és esetleg változtatni valamiben ahhoz, hogy boldog párkapcsolatban tudj élni.
2012. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést úgy írtam ki, hogy levontam a tanulságokat, tisztában vagyok a hibáimmal. Naiv vagyok, és elhiszem hogy az emberek jóindulatúak:(
2012. máj. 18. 11:18
 5/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Az a lényeg, hogy ha te ezt szeretnéd egész életedben, akkor igen, lehetsz boldog egész életedben. Viszont nyilván minél később döbbensz rá, hogy hiányzik egy igazi társ az életedből, annál nehezebb lesz találni is. Úgy meg, ha később mégsem a szingliséget választanád, nem leszel boldog. Tehát ezért írtam azt, hogy ha úgy érzed, valakivel mégiscsak el tudnád képzelni az életed, csak azért, mert te mennyit csalódtál, ne fordíts neki hátat, ne szalaszd el a lehetőséget. Talán az lehet megoldás, hogy alaposan kiismered, mielőtt bármi lesz köztetek.
2012. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is sok csalódás ért, de hiszem, hogy mindenkinek van egy párja valahol, akit előbb utóbb megtalálunk, de csak akkor, ha nem keressük görcsösen.
2012. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell egy életre szóló döntést hoznod. Próbáld ki, hogy tudsz -e boldog lenni párkapcsolat nélkül, aztán majd később meglátod.
2012. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Az ember kapcsolatokra lett teremtve. Fokozottan igaz ez a nőknél.

A múlt csapdái nem feltétlen határozzák meg a jövődet, de ha nem változtatsz az életeden, akkor ugyanabba fogsz beleesni. Újra és újra.

Sokszor láttam már ezt.

De nem KELL így élned. Ki lehet ebből törni.

2012. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Természetesen lehet!


Az igazi boldogság független a körülményektől, mert belülről fakad.


Az én környezetemben számos olyan ember van, aki úgy éli az életét, hogy nincs párkapcsolatban, mégis boldog és kiegyensúlyozott.


Üdv. Péter

2012. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet bőven, mert vannak más, talán a családnál iss feljebbvaló célok, álmok, vágyak, amiknek ha él az ember, akkor ugyanúgy kiteljesedhet egy idő után a létezése, mint a családcentrikus szférának. Egyébként meg amiről írtam,az inkább az elégedettséget jelenti, de boldog is lehet. Én például egyáltalán nem vagyok családcentrikus, nem bírnék együtt élni senkivel, de mégis belül a lelkem mélyén szétszaggat a vágy,hogy imádhassak egy macát, aki persze ismer olyan fogalmat, hogy önzetlen szeretet.
2012. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!