Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem száll már le rólam?...

Miért nem száll már le rólam? Esküszöm feljelentem ha mégegyszer rám néz!

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves fiú aki már kb 2 éve nem hagy békén, hogy tetszem neki és járjunk. Egy hót szerencsétlen, csúnya gyerek. Nem akarom bántani de kihozza belőlem. A suliban is mindenki utálja, igénytelen és undorodom tőle mint kb mindenki. Tuti van valami beütése. Egyszer amikor kb 9 éves voltam találkoztunk mert egy barátnőm kereszttesója és voltak náluk. Még amikor elkezdett velem beszélgetni neten keresztül akkor azt mondta, hogy azóta tetszem neki és találkozzunk megint de nem akartam, mondtam, hogy nem is ismerjük egymást, nem szeretem, nem tetszik. Sokáig normális voltam vele, mondtam szépen, hogy szálljon le rólam de nem tette ezért elkezdtem máshogy viselkedni. Mindig bunkó voltam vele, beleegyeztem egy találkozásba és mivel amúgy is arra mentem haza megálltunk arrébb pár barátnőmmel de nem vett észre és nem is mentem oda hozzá. Utána írta, hogy milyen vagyok, mondom ez van. Később "szerelmet vallottam" neki msn-en meg minden, aztán 2 nappal később elmondtam, hogy nagyon nem gondoltam komolyan, elkezdett szomorú fejeket irkálni meg, hogy köcsög vagyok, nem reagáltam rá sehogy, még aznap este rámírt, hogy "oké, megbocsátok" mondom istenem... letiltottam. Le volt tiltva vagy 1 évig, nyáron mindenkit feloldottam aki le volt tiltva és egyből írt is. Nyáriszünet utolsó napjaiban volt egy koncert amire elmentünk a barátnőmmel és ő is ott volt, folyton nézett és már rá is szóltam. Este rám írt, hogy beszélgetni akart velem, holnap is ott lesz (2 napos rendezvény volt) és megadta a számár is. Sajnos abba a suliba kerültem amelyikbe ő is jár, és azt mondta egy barátnőmnek, hogy én úgyis járni fogok vele. Hát ha utolsó pasi lenne a Földön akkor sem járnék vele! Mindig ott áll a folyosón ahol fel kell menni a termünkhöz és állandóan néz meg néha mosolyog. Már direkt nem nézek oda de azt mondják, hogy akkor is néz. Ma véletlenül ránéztem és elkezdett mosolyogni. Azt hittem kiütöm a fogát. Már nagyon elegem van belőle, miért nem fogja fel, hogy nem akarok semmit? Hiába küldöm el a bánatba akkor se hallgat. Nincs bátyám, barátom és olyan fiú barátom akivel tudnék lenni vagy megmondani, hogy szóljon rá. Mit tegyek? Már fúúúúú.

15/L


2012. nov. 8. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
hát nehéz eset. Tudom, hogy nehéz, de itt már tényleg csak annyit tudsz csinálni, hogy letiltod mindenhonnan és levegőnek nézed.
2012. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg köcsög vagy...

Viccet félretéve ne bátorítsd már azzal, hogy belemész a randiba stb. ha nem gondolod komolyan! Így azért elhiszem, hogy nem igazodik ki rajtad és nem tudja, hogyan állsz vele.

2012. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt 2 éve csináltam, 13 évesen nem tudtam úgy gondolkodni... nem nem tud kiigazodni hanem zaklat. Már nem válaszolok neki semmire amióta letiltottam. Azért voltam köcsög mert a szép szóból nem ért. Ha nekem valaki azt mondaná, hogy szálljak le róla akkor békén hagynám.
2012. nov. 8. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt sem értem,miért vallottál neki szerelmet ha nem akarsz semmit.jézus fuck logic :D Értelmes lány lehetsz:D
2013. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért átverem, hogy megutáljon :D

És ha megutál békén hagy :D

Egyébként még mindig érvényes a kérdés :D

2013. máj. 2. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!