Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztrákok kedvesek?

Az osztrákok kedvesek?

Figyelt kérdés

Decemberben kiköltözöm Bécsbe,és kiváncsi vagyok,milyenek az osztrákok,saját tapasztalat is jöhet

19/L


2012. nov. 9. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden ellenkező híreszteléssel szemben, az osztrákok sem egyformák. Én dolgoztam kinn, volt aki kedves volt velem, volt aki nem.
2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes.


Én ismerek olyan osztrákokat akik szerint minden igazi osztrákban vagy magyar vér , ők bírják a magyarokat.


Viszont vannak olyanok is akik felsőbbrendűnek , különbnek gondolják magukat.Ennek is megvan az oka.

2012. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A magyaroknál kedvesebbek, és sokkal jobb modorúak.

Ha utálnak is, nem anyáznak ilyen nyíltan, mint itthon.

Ami Magyarországon van, az botrány, olyan mélyre süllyedt a morál, a segítőkészség, és minden emberi érték, hogy ennél már szerintem nincs lejjebb!

2012. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, mindenki magából indul ki, hehe. Én pédául olyan cukkancs vagyok, hogy meg kell zabálni.
2012. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is "cukkancs" vagyok, drága, azért bosszant, ha valaki nem az, hanem egy rossz modorú tahó.

Mi "cukkancsok" megértjük egymást!

2012. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ennél már nincs lejjebb? Menj kicsit keletebbre és meglátod, mennyire van még lejjebb. Úgy is mondhatnám, hogy mi még a sz@r tetején úszunk. És akkor még csak Európát vettem alapul.
2012. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De nem akarom, hogy legyen lejjebb!!!!

Így is olyan már Magyarország, mint egy pöcegödör!

2012. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy a szövegértéssel is problémáid vannak.
2012. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs problémám a szövegértéssel!

Azt írtam le, hogy nekem, mint európai embernek ez már a gödör alja!

Az, hogy keletebbre mi van, tudom, ill. sejtem, de nem gondolom, hogy azokat az országokat euróapainak, demokratikusnak lehetne nevezni.

Én azt nézem, hogy egy elvileg Európához tartozó országban nem szabadna így mennie a dolgoknak, és ez igenis nagyon az "alja" már.

2012. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában felsőbbrendűnek hiszik magukat. (osztrák iskolába járnak a lányaim)
2012. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!