Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ingerel ennyire ez a...

Miért ingerel ennyire ez a nőszemély vajon?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam én férfi vagyok,én nyugodt típus vagyok és soha nem bántottam nőt.De ez a nő egyzserűen bicska nyitogató számomra,nem vagyok agresszív típus de legszívesebben beverném a száját.Nem tudom ezt így elmondani,néha úgy érzem mintha direkt provokálna...múltkor már megkérdeztem tőle hogy mivan tőle hogy szóljon ha valamit...lehet hogy csak egy jó dugást akar?Nem tudom egyszerűen elviselni.Mit eleht tenni ilyen esetben?
2012. nov. 10. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:

*megkérdeztem tőle hogy mivan tőle hogy szóljon ha valamit.


megkédeztem tőle hogy mivan akarsz tőlem valamit?

2012. nov. 10. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:
D*gd meg.
2012. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remekül leírtad, hogy hogyan érzel a dologgal kapcsolatban, csak azt nem tudom kihámozni az írásodból, hogy mi a rajtad kívül álló probléma. Ti. hogy mit csinál az a nő irritálás címszó alatt.
2012. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Miért ingerel ennyire ez a nőszemély vajon?"

A kérdésedre kérdéssel felelek: mi ingerel benne?

Ha megmondod a tárgyát, akkor rétérhetünk a miértre is.

2012. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt így nehéz leírni azt látni kellene,ez viselkedésben nyílvánúl meg.Olyan mintha direkt ingerelne vagy nem is tudom.Mintha arra várna hogy fogjam és dugjam meg.Nem utál azt érzem és sejtem,itt valami más lehet a háttérben.Niztos vagyok benne hogy bejövök neki mint pasi és szerintem csak heccel,de elég idegesítően teszi mind ezt.Nem tudom ezt nektek így leírni,de ha ott lennétek így kivülről nyílvánvaló lenne számotokra.
2012. nov. 10. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, jelen esetben ugyebár - innen, a számítógépünk elől - nem igazán hiszem, hogy bármit is tudnánk mondani, főleg, mert az sem kizárt, hogy csak félreérted az esetet. Mivel még azt sem tudod elmondani, hogy mit csinál... Csipkelődik, hisztizik, nyavalyog, néz, nem néz, bámul, feltűnő módon rád se néz, mosolyog, mérgesen néz, lekezelő, hízeleg... Szóval, van egy meglátásod valamivel kapcsolatban, de nem tudjuk, mi az a valami... Nem mondom, hogy nincs igazad, csak annyit, hogy felesleges volt így szerintem kiírni ezt a kérdést, hacsak nem jön valaki nálam okosabb, aki a leírásból rájön a történet nyitjára.
2012. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!