Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek valóban mind magyarul...

Ezek valóban mind magyarul beszélő zsidók? Vagy azért van némi túlzás a listában? Mert jónéhányról nem gondolnám hogy zsidó. A "na és ha zsidók" válaszokra nem vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. nov. 11. 12:40
 1/10 kovacs987 válasza:
Szerintem igen mert ez egy felmérés eredménye lehet és gondoltam volna néhányukról hogy zsidók de azt nem tudtam hogy ennyien vannak.
2012. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van rajta néhány, aki biztosan az, de alapjában véve azok kerülnek fel rá, akiket a szerkesztők nem kedvelnek.
2012. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez egy nagy kamu!


Az összes közéleti személy zsidó származású lenne? Na ne már....Látszik, hogy mezei zsidó ellenes honlap, aki gazdag, az zsidó szemlélettel. A képek alatt nem egyszer személyes véleményeket lehet olvasni, ami bizonyítja, hogy nem független tájékoztatásról van szó. Ráadásul arra nem vette az összeállító a fáradságot, hogy a személyeknek a születési dátumainak utánnanézzen, mivel sok helyen a kb. előtag szerepel az évszám előtt.


Egyébként kit nevezünk zsidónak? Az a zsidó aki "vér szerint" zsidó, abban a hitben és szokásokban él, vagy akinek a valamelyik felmenője talán zsidó származású volt?

2012. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak. Egyértelmű hogy az a zsidó aki zsidónak vallja magát, a zsidó vallást gyakorolja és a zsidó vallás szerint él. Az hogy hány százalékban rendelkezik zsidó felmenőkkel, az számomra lényegtelen.
2012. nov. 11. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Némi túlzás a listában? Ez egy szedett-vedett lista, és pont azért, amit felhoztam ellene a 3. válalszomban. Ez messziről virít.
2012. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

A lista teljesen kamu, bár vannak közöttük, akik tényleg zsidók.


Amúgy a metapédia tudvalevõen nyíltan antiszemita sõt náci, elég megnézni a 'zsidóság' [link] vagy a hitler [link] szócikket.

2012. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki a metapediat informacioforrasnak tekinti barmiben is, az az ember - hm. ..Szoval nem kifejezetten okos.
2012. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jajj eddig azt hittem h a wikipédiáról származó infók a legtévesebbek...tévedtem


am Kérdező az egyik válaszoló által belinkelt tartalmakat olvasva szerintem van némi túlzás benne ; )

2012. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Van rajta néhány, aki biztosan az, de alapjában véve azok kerülnek fel rá, akiket a szerkesztők nem kedvelnek."


Alapjában azok kerültek fel erre a listára akik köztudottan zsidók, vagy zsidó felmenőik vannak, illetve azok, akik a magyar nép érdekeivel ellentétes erkölcsöt képviselnek, a magyar népet lefasiztázzák, lenácizzák, belföldi esetleg külföldi sajtón keresztül arra igyekeznek, hogy a magyarságot lejárassák, egyszóval hungarofóbok.

Ha lenne ezen emberek között olyan, akire a felsorolás valamelyik része nem igaz, ezúton elnézést kérek tőle.

2012. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

"nneddudgi válasza:


A lista teljesen kamu, bár vannak közöttük, akik tényleg zsidók.


Amúgy a metapédia tudvalevõen nyíltan antiszemita sõt náci..."


Ezen mekkorát nevettem!

Mindig ugyanaz a lemez: aki nem úgy cselekszik, ahogy ti zsidók akarjátok az náci meg antiszemita :DDD


Ez mekkora dedószöveg :DDD


nneddudgi: שָׁלוֹם

2012. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!