Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kik szoktak beöltözni a...

Kik szoktak beöltözni a Mikulás krampuszainak, segítőinek? Kik végezhetik ezt a "munkát"?

Figyelt kérdés

Nézelődtem neten, de csak Mikulás munkáról olvastam, a krampuszokról nem. Én olyan szívesen elvállalnám ezt a munkát Mikuláskor, 18 éves lány vagyok. Lehet ilyenre jelentkezni valahol vagy megvannak erre a bevált emberek? Vagy csak hostessek, statiszták, színészettel foglalkozó emberek foglalkozhatnak ilyennel? Még a pénz sem számítana, csak szeretnék gyerekekkel foglalkozni, segíteni, valami szépet tenni.

Köszönöm annak, aki tud erről bármit és válaszol. :)


2012. nov. 11. 15:58
 1/2 anonim válasza:
Nálunk középsuliban a bombanők öltöztek be.
2012. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Saintmichel válasza:
Főleg szinészettel foglalkozók, bohócolással foglalkozók forognak a mikulási körökben. Általában évek óta csinálják, de mindíg kellenek új emberek! Keresd Ricsi bohócot, vagy Nagy Peppínót esetleg Mimi bohócot, vagy Várday Gabriellát a Facebookon... Biztos segítenek...!
2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!