Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ezt el kéne viselnem...

Most ezt el kéne viselnem vagy vissza kéne pofáznom vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

szóval egy két éve elromlott az osztályommal a kapcsolatom, mondván hogy én egy "páwa" lettem, ami szerintem baromira nem igaz, én nem vagyok páwa, nem is nézek ki úgy, nem is viselkedem úgy, de ezt így kijelentették rólam nem tudni milyen okból. ezek után pár emberrel kibékültem mert meg tudtam velük beszélni, hogy ez most mi volt meg minden, viszont a másik fele az a 3-4 ember folyamatosan azóta is beszólogat nekem, meg ahol csak tudnak keresztbe tesznek.


pl. egyik gyerek tök normálisan odamegyek hozzá kérdezni valamit és egyből elkezd bunkózni hogy "hát neked semmi közöd hozzá". aztán meg ugyan ez az ember közli velem tesi órán hogy (szó szerint) "te azt szépen kiszeded" mutatva a fültágítómra. mondom dehogy szedem, aztán óra után odamegyek hozzá közlöm hogy ne haragudjon már meg felfogtam hogy utál engem de nehogy már meg mondja nekem hogy mit csináljak, majd én eldöntöm hogy lesz a fültágítóm vagy nem. erre ő, "hát de azt azért mondtam mert hogy kiszakad". hát mondom persze de jó ember lettél hirtelen már vigyázol is rám nem? tökvalószínű..

megjegyzem nagyon kicsi fültágítóm van, semmilyen helyzetből nem lehet leszakítani a fülemet, mert ha még is úgy kapnának bele akkor kipattan a helyéből.(6mm)

meg folytonosan állandóan bepofáznak, kérdezek valamit matek órán, egyből mindegyik: "b*zmeg <a nevem> fogd már be hülye vagy b*zmeg" meg hasonlók..



most erre nekem mit kéne reagálnom? maradjak csöndbe és majd abbahagyják vagy pofázzak vissza, esetleg ugorjak nekik? mert ezen is elgondolkodtam...


én nem csináltam soha semmi rosszat nekik, én arra lettem nevelve hogy azt akard másnak amit magadnak is, csak most itt megáll a menet, hogy akkor én hogy akarjak másnak jót ha csak sz*rdobálózást kapok vissza? egy ideig elviseltem, de mostmár meguntam és visszaszólogatok..



17/F



2012. nov. 13. 14:50
 1/5 anonim válasza:
Vannak ott barátaid? Mert akkor tegyél rájuk. Ha viszont ők keresték az alkalmat, hogy inzultáljanak (tehát ő ment oda hozzád, és nem te akartál kérdezni valamit), akkor védd meg magad. Amúgy mindenki ezt csinálja veled az osztályban?
2012. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem semmiféleképpen ne ugorj nekik, mert utána abból csak még rosszabbul jössz ki. Erre a legmegfelelőbb megoldás az lenne, ha meg tudnád velük beszélni, hogy pontosan mi is a bajuk veled, de amit leírtál, abból következtetve, úgy tűnik ők nem azok a fajták, akikkel komolyan meglehetne beszélni a problémákat. Néha jobb csendben maradni és eltűrni a f.szságaikat, hátha ráunnak vagy ha azt mutatod, hogy márpedig téged ez nem érdekel, akkor már ők sem fognak ehhez a piszkálódáshoz úgy hozzáállni, mert rá fognak jönni, hogy téged ez már nem érdekel = nekik ebben már nem is lesz semmilyen vicc. Remélem érted mire akarok kilyukadni! :) Légy kitartó és ne mutasd ki, hogy ez téged mennyire zavar, csinálj úgy, mintha nem is történne semmi. Elhiszem, hogy ez se könnyű, de sajnos néha ezt kell csinálni ahhoz, hogy leszálljanak rólad.
2012. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem lehet hogy az osztálytársaid nagyon falusiak?Nem a modern falusiakra gondoltam hanem a nagyon falusiakra.Akik szűk látókörűek , gyöpösek , kommunisták ,maradiak , érthetetlenek...stb

Mert ilyenekkel nem lehet szót érteni.Azok szoktak így viselkedni egyébként.


Ne is foglalkozz velük.

2012. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Khúrvára páwa vagy am. :D olyan a stílusod, olyan szavakat használsz, fülbizbasz. Az ilyeneket porig szoktam alázni. Boccs de ezvan.
2012. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na ez új.. hallasz tőlem egy történetet azt se tudod ki vagyok de azért már páwa vagyok?

nem vagyok az. se kinézetre, se belsőleg. aki meg engem b*szogatott az pont hogy egy páwa "hivatalosan" is.


mellesleg nem értem miért kell csesztetni a másikat, azért mert ilyen meg olyan a stílusa... amíg nem árt neked neked miért kell porig alázni?

2012. nov. 27. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!