Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szabad esküvőn fehér cipőt...

Szabad esküvőn fehér cipőt viselnem?

Figyelt kérdés
A ruhám fehér és korall színekből áll, amihez korall színű cipőt nem igazán találok.... így marad a fehér. Viszont, ami tetszene a boltban, az mind menyasszonyi cipő névre hallgat.... szóval nem tudom, hogy szabad -e olyat felvennem??? Egyébként a menyasszony már volt házas, így most nem lehet elvileg tiszta fehérben, hanem ilyen bézs, ekrü, törtfehér színekben pompázhat csak. Remélem így nem lesz ciki.... szerintetek? 23 L
2012. aug. 21. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sem fehérbe,sem a menyasszony ruhájával egyezőbe nem illik öltözni.Ha elvált,ha nem.
2012. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, de a cipő nem lehet fehér semmiképp??? :O Köszi, hogy írtál! :)
2012. aug. 21. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel olyan ruhát veszeé fel,amit nem igazán illik,így a cipő hozzá már csak részletkérdés.
2012. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél... nem fehér a ruhám!!! 80%ban korall színe van, tehát ez az alapszíne, és ezen fehér, vastag, ferde csíkok vannak. Tehát a fehér kevés benne. Annyi szerintem megengedett....
2012. aug. 21. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Tiszta fehérben nem illik menni. Ha valamid fehér, az egyáltalán nem baj. Sokan vannak esküvőn részben fehérben, hidd el!
2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elájulok az emberi hülyeség szabályaitól. Abban mész amiben akarsz csak vigyázz nehogy a szemöldököd pont úgy legyen kihúzva mint a menyasszonyé mert az az egész lakodalom tönkremegy és az idők végéig mindenki téged fog okolni. Rettenet rettenet!
2013. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!