Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy viselkedjek...

Szerintetek hogy viselkedjek holnap az irodalom tanár előtt? Lebőgtem előtte, elkapott egy mondatot tőlem, ami után félek tőle egy kicsit

Figyelt kérdés
Nem szeretem az irodalmat. Minden másból 5ös vagyok, ebből 4es. Ma is egy 3ast kaptam, ezért szünetben "pattogtam" a többieknek a folyosón. Valami olyasmit, hogy sok vérbajos, alkesz, öngyilkos hajlamú ember miatt ne legyek kitűnő félévkor. Meghallotta a tanár. Mit csináljak? Kérjek bocsánatot, csináljak úgy mintha semmi sem történt volna, vagy próbáljam meg viccesre venni, mosolyogjak rá? (bár nem hiszem, hogy sok humora van). Azt hiszem már nem leszek kitűnő..

2012. nov. 14. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársam pont ilyen helyzetbe került a múlt héten.Neki annyi volt a szerencséje hogy, bár a tanár hallotta amit mondott,de azt nem tudta,hogy kiről/kire mondta.Ő úgy viselkedett,mint eddig.Ha úgy mondtad, ahogy leirtad(név és célzás nélkül), akkor nem hiszem, hogy magára vette volna.Ha viszont a tanár tudja, hogy ezt mondtad róla, akkor szerintem kérj bocsánatot.14/L
2012. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem róla mondtam végül is, hanem az írókról, költőkről. Utálom a verselemzéseket stb. Szerintem ő értette, óra után volt. Elég csúnyán nézett.
2012. nov. 14. 18:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem őt szóltam le, hanem a munkáját, ami gondolom őt érdekli
2012. nov. 14. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ilyen esetben még mindig a legtisztább, hogyha bocsánatot kérsz.Mondd el a tanárodnak, hogy csak a "keserűség" beszélt belőled,mert bármennyit is tanulsz, az irodalom nem megy neked.Általában díjazzák az őszinteséget.
2012. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 prettygirldk válasza:
Süss neki sütit, haverkodj vele, lehet, h seggnyalásnak veszi majd elôször, de ezzel elôbb- utóbb mindenkit be lehet törni (;
2012. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szarjál bele. :) Most komolyan.

1. Nem őt sértetted meg!

2. Ha ötösre tanulsz, nem adhat neked 3.mast... így nincs mit tenni mint tanulni.

3. Különben is. Ez a véleményed! Attól h bocsánatot kérsz nem fogod másképp gondolni.

2012. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!