Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egész Olaszországban frissebb...

Egész Olaszországban frissebb és jobb minőségű élelmiszereket lehet kapni, mint itthon?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy Dél-Olaszországban sokkal jobb minőségű gyümölcsöket lehet kapni, mint itthon, hiszen ott egész évben terem kb. minden finomság. A húsok is jobb minőségűek, a halak hihetetlen választékban vannak.

Ez Dél.

De Északra is eljutnak ezek a jó minőségű termékek, amiket főleg Délen termesztenek/halásznak, stb.? Pl. Milánóban is olyan jó minőségű alapanyagokat lehet kapni, mint Dél-Olaszországban?


2012. nov. 15. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Milánóban tuti kajákat ettem! Több hétig voltam ott, több alkalommal is. Tudható, hogy az éghajlata kb ugyanaz, mint Budapesté, szóval nekem nem volt semmi bajom a kajával. Minden friss volt, sokféle gyümi-zöldség van, éhen nem haltam, finomak is voltak.Hal az tuti friss, mert közelről hozzák.
2012. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt még itt Svájcban is rengeteg olasz élelmiszert eszünk.
2012. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Európában elég sok helyen jártam, de olyan minőséget és választékot, mint Észak-Olaszországban sehol máshol nem láttam.
2012. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az olaszok nagyon kényesek az ilyesmire. Igazuk is van.
2012. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!