Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lehetne választani milyen...

Ha lehetne választani milyen nemzetiségű lennél inkább?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 16:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
58%
Én félig ukrán vagyok, és semmiért se lennék más nemzetiségű, úgyhogy akkor írhatod, hogy én sem vagyok komplett.
2012. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Örülök hogy te büszke vagy a semmire.Én nem vagyok az mire legyek büszke arra hogy ide még a pelenkából is gagyibbat szállítanak a boltokba és még sorolhatnám hogy külföldön mennyire le vagyunk nézve,és igazuk van sajnos le vagyunk maradva több területen is vagy 100 évvel Németországhoz képest egy putri vagyunk ha ott élnék és német lennék akkor mondhatnám hogy igen büszke vagyok a nemzetiségemre.És igen mindenhol van szegénység és volt és lesz is de ez egy fajta kifogás részedről,hogy miért legyen neked igazad,én meg erre csak azt tudom mondani hogy mindenhol van szegénység,és mindenhol más a lehetőség és annak a mértéke.
2012. nov. 16. 19:29
 13/30 A kérdező kommentje:
Ha lehetne választani én biztos az elsők között szeretnék lenni nem az utolsók között!(Mint pl európában Németország,Nagy-Britannia.)De ha másnak tetszik az utóbbi szíve joga.
2012. nov. 16. 19:37
 14/30 anonim ***** válasza:
42%
Figyu, ez olyan, hogy utálom az országot, szívesebben lennék amcsi. De ez az ország tett olyanná, amilyen most vagyok, és szeretem magamat. Szóval ha amerikai lennék, valószínűleg dagadt lennék, buta, és felszínes.(Oké, persze nem mind ilyenek, de igen nagy számban igen.) Ha más országa születnék, más lenne az értékrendem, a gondolkodásom, mások az igényeim. Azt meg nem akarom.
2012. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%

Szia!:)

Ha mindenkinek szíve joga az hogy milyen nemzetiségű lenne legszívesebben, akkor mért háborodtál fel annyira? Mért írtad ki a kérdést ha nem az őszinte válaszok érdekelnek, hanem csak azok amelyekkel te is egyetértesz?

Igazából sajnállak. Ne értsd félre nem úgy értem hogy szánalmas vagy, mert az nem lenne igaz.

Én azért sajnállak, hogy te nem érzed azt amit én meg még sokan másik. Én sem vagyok valami mellverő magyar, nehogy azt hidd:D Igazából sajnos van sok olyan ember, akibe nincs meg a hazaszeretet, és én őket sajnálom. De szerencsére van sok olyan ember akiben viszont meg van! És szerintem ez nagyon jó dolog:)

Nagyon jó dolog azt érezni, hogy itt itthon vagy, ez a te

otthonod, hazád. Jó érzés elmosolyodni egy-egy vicces szófordulaton, amit csak mi magyarok értünk más nemzetiségűek nem, mert ez a MI anyanyelvünk.:D

És szerintem örülhetsz mert nagyon különleges emberek vagyunk, nagyon szép régi és érdekes történelemmel, és a világ legszebb nyelvét tudhatjuk a magunkénak.

Attól még hogy nem a vezető országok között vagyunk (azért nem is a legrosszabbak között), és hogy a politikusaink nem a legjobbak, az nem a nemzet és nem Magyarország hibája. Mindenhol vannak hülye emberek, nálunk most ők jutottak vezető helyzetbe és rontják le az országot, de ez nem Magyarország, nem a nemzet hibája, hanem csakis ezeké az idióta vezetőké.

Magyarország nem a vezetőket, politikusokat jelenti, hanem a polgárokat, a nemzetet!

Kérlek gondolkozz el egy kicsit ezen!:)

2012. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%
sorrendben: amcsi, ausztrál, brit, ír, szeretem az angol nyelvet és ha ilyen helyre születem volna akkor sokkal több lehetőségem lett volna az életben+mivel az angol az anyanyelve akárhova mentem volna biztos lettek volna valakik akik értenek. persze egykor magyarnak is jó volt lenni, de ma már az egyetlen dolog amire büszkén gondolok a hazámmal kapcsolatban az a múlt. Persze lehetett volna rosszabb is a helyzet ha pl Afrikai vagy Ázsiainak születtem volna..
2012. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
62%

Elég idétlen kérdés.Magyar maradnék ez egyértelmű.

(és miért? EGY HAZA EGY NEMZET)

2012. nov. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
62%

Hogy te mekkora gyökér vagy! Megkérdezel minket, majd leszólsz. Bocs, de ne kötözködj, ha megtiszteltek a válasszal, mindenkinek szíve joga eldönteni, mit válaszoljon neked, és szeret-e magyar lenni!

Ezenkívül nyilvánvaló, hogy te pusztán anyagi okok miatt nem akarsz magyar lenni, hát, szép öcsém, viszlát! Nem tartunk vissza.

2012. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek az előző válaszolóval...

Tényleg egy gyökér vagy, nem kellett volna feltenni a kérdést, ha aztán leugatod az őszintén válaszolókat........

2012. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg az nem komplett aki az amerikait és a kanadait írta. Mert se amerikai se kanadai nemzet nincs. Fajilag mesterségesen összekeveredett nemzetek ezek. Mire legyen büszke egy amerikai arra hogy országa nincs 300 éves? A magyar Európa legősibb nemzeti között van. A ma fennálló államok közül lényegében csak a franciák és az angolok vannak előttünk. A mai életkörülményekért meg legalább olyan felelősek az emberek mint a politikusok.
2012. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!