Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lehetne választani milyen...

Ha lehetne választani milyen nemzetiségű lennél inkább?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 16:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%
Annyira imádom, amikor a sok kis hungarista összegyűl, és isteníti az országot. Én személy szerint nagyon szeretem a magyar nyelvet, és a szép tájainkat, finom ételeinket, de a magyar mentalitást gyűlölöm. Szerintem a magyar nép éppen annyit tett a hazájáért, mint más népek. Mi is elfoglaltuk a hont, ÉBRESZTŐ!!! Azonkívül nincs olyan már, hogy echte magyar, mert mi is csupán kevert népek vagyunk, már a honfoglalás óta és előtte is. A magyar nyelvet meg nagyon szeretem az érdekességei miatt, de nem épp a legszebb nyelvek közé tartozik nemzetközi viszonylatba, csak nekünk, ami persze érthető, hisz minden népnek a saját nyelve a legszebb, de azért legyünk objektívek. Legszebb és legnehezebb nyelv nem létezik. Azonkívül nem tetszenek a mai nép nemzet nacionalista nézetei, ahogy az a német népnél sem tetszett, és akármelyiknél sem, mert mind ugyan olyan emberek vagyunk, és szerintem fontos az, hogy segítsük egymást, és törekedjünk a toleranciára, ami manapság sajnos nem így van. Ami pedig a politikát illeti, az emberek választották, és imádják még most is, azt a sok barmot, akik tönkreteszik az országot. Az ismeretségeim alapján toleranciát, és segítőkészséget igazán tanulhatnánk a nyugat európai országoktól, mert a magyar nép kárörvendő, vaskalapos, és hihetetlenül arrogáns, legalábbis a legnagyobb része, és emellett még álszent is. Ebben tényleg le vagyunk maradva például Angliától. Bár én szeretek itt élni, de ezeket a tulajdonságokat egyszerűen nem vagyok képes elfogadni, és remélem hamar felfejlődünk erről a gyerekes "az én játékom a legszebb és a többi a kukába való" magatartást, amelyet semelyik nemzettől nem tűrök el.
2012. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%
*magatartásról, elnézést elírtam.
2012. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nagyon egyet értek veled utolsó!Hasonlóan gondolkozom én is.
2012. nov. 18. 00:00
 24/30 anonim ***** válasza:
79%
És persze a kérdésre válaszolva én magyar vagyok, voltam, leszek, és lennék is mindörökké, mert ez a föld ad nekem otthont, de emiatt nem nézek le más nemzetet, mert az én nézeteim szerint nem vagyok több, de kevesebb se senkinél, hanem egyenlő érző, és segítségre szoruló társat emberi lény vagyok, akár az angol, a kínai, orosz, amerikai, ausztrál, afrikai stb...
2012. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%
20 jah nincs 300éves de sokkal fejlettebb, gazdagabb a legtöbb országnál....
2012. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte és egyedi válaszod!
2012. nov. 18. 00:15
 27/30 anonim ***** válasza:
83%
Jajj, de kedves lettél most már kedves kérdező, a negatív válaszokra... Én teljesen megértem őket is, nekik ez a véleményük nekem meg még néhányunknak más, és ezzel nincs semmi gond, csak ha az őszinte válaszokra voltál kíváncsi, akkor nem értem, hogy akik magyar nemzetre negatív véleménnyel voltak, és velük egyetértettél, és 100%-ban hasznos volt neked
2012. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
83%

bocs nem fejeztem be, szóval őket jól felpontoztad, akik meg szintén őszintén válaszoltak, viszont te nem értettél egyet velük, azokat meg jól lepontoztad... Hát gyönyörű vagy mondhatom...

Bár nem biztos hogy te voltál, lehet hogy megint trollkodik valaki, és lepontoz mindenkit, de nem tartom valószínűleg, tekintettel arra hogy az összes pozitív válasz 0%-ban hasznosnak tűnik és az összes negatív pedig 100%-ban hasznosnak tűnik.

Tudom hogy ezt is le fogod pontozni, de nem nagyon érdekel hogy mennyire tetszik a válaszom egy ilyen pukkancsnak mint te...

2012. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
77%
magyar
2012. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Magyar lennék.
2014. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!