Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik az a név...

Nektek hogy tetszik az a név hogy Zita?

Figyelt kérdés

És ha meghalljátok ezt a nevet hogy Zita akkor milyen kinézetű és személyiségű lány/nő jut eszetekbe?

Tudom hogy nem könnyű ezt így behatárolni, de azt írjátok le ami így első hallásra az agyatokba villan.

Próbáljatok meg elvonatkoztatni azoktól az ismerősöktől akiket így hívnak, mert az befolyásolhatja a válaszotokat.

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2012. nov. 16. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az jut eszembe, hogy lány.
2012. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyönyörű név!! Egyik kedvenc nevem!! Szép, kedves, közvetlen ember jut róla eszembe.
2012. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM a név határozza meg, hogy egy ember milyen!

A név tetszik nekem.

2012. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem csinos lány jut eszembe...nem tudom miért.
2012. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Épp azért írtam hogy "nem könnyű ezt így behatárolni, de azt írjátok le ami így első hallásra az agyatokba villan" mert tudom hogy nem a név határozzam meg hogy egy ember milyen.

Amúgy köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!:)

2012. nov. 16. 18:22
 6/12 anonim ***** válasza:
parazita :D
2012. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szeretem mivel így hívnak:D Egyébként jó, mert viszonylag ritka név, de teljesen magyar és elfogadott.
2012. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy harminc egy-két éves, multinacionális cégnél osztályvezetőként dolgozó, 175-185 cm magas, karcsú, sportos nő jut eszembe. Tetszik a név egyébként.
2012. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, tetszik, így hívják anyukámat :)

De akkor megpróbálok tőle elvonatkoztatni... Egyrészt, a jelentése pozitív (a Felicitász névből ered, ami azt jelenti, hogy boldogság, szerencse), másrészt hangzásra is jó, ezen kívül az is tetszik, hogy nem túl gyakori, mégsem nyakatekert.

Viszont nem nagyon tudnék most olyat írni, hogy milyen kinézet és személyiség társulna hozzá, mert ha kimondom ezt a nevet, akkor nekem csak és kizárólag anyukám jut eszembe, aki nagyon csinos, gyakorlatias, határozott, mosolygós. Nem is tudnék másmilyen Zitát elképzelni.

2012. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem visszafogott, kedves, vidám, természetes szépségű lány jut eszembe
2013. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!