Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik az a név...

Nektek hogy tetszik az a név hogy Zita?

Figyelt kérdés

És ha meghalljátok ezt a nevet hogy Zita akkor milyen kinézetű és személyiségű lány/nő jut eszetekbe?

Tudom hogy nem könnyű ezt így behatárolni, de azt írjátok le ami így első hallásra az agyatokba villan.

Próbáljatok meg elvonatkoztatni azoktól az ismerősöktől akiket így hívnak, mert az befolyásolhatja a válaszotokat.

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2012. nov. 16. 17:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
Engem is így hívnak,és hát én nagyon szeretem a nevemet! Ha le kellene írni,hogy én milyen vagyok? Hát:sportos,jó tanuló,eddig csak kitűnő (6.-kos vagyok)jól rajzolok,magasságom közepes,nagyon jó atlétikás,imádok olvasni,nagyon fecsegő vagyok,de megbízható,határozott és nagyszájú! Azt hiszem ennyi! nekem ez az elképzelésem erről a névről,mert ilyen vagy én!
2013. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
szép név, bár nekem egy ismerősöm jut róla eszembe, aki amolyan hülye liba, aki bugyiban pózolgat a neten, kint van a melle, stb. :D és mindig rá asszociálok sajnos, pedig alapból tetszene.
2016. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!