Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gáz ha a magyar tanárnőm...

Miért gáz ha a magyar tanárnőmet tekintem a példaképemnek?

Figyelt kérdés
Az osztályomban a fiúk szerint gáz, hogy ő a példaképem. Pedig szerintem nem az, mert nagyon sok mindent elért már az életben. Több diplomája is van: magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv, pedagógiai nevelési-oktatási tevékenység-szakértõ, tantárgy pedagógia, mérés-értékelés szakértő. Emellett középfokon beszél németül és most angolt tanul. Szerintem jobb ha egy ilyen valakit állítok magam elé példaképnek, mint egy tinisztárt. Mi a baj azzal, hogy ő a példaképem???? Szerintetek tényleg gáz?

2012. nov. 17. 13:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és tant még történelmet és turizmust is.
2012. nov. 17. 13:24
 2/10 anonim ***** válasza:
NEM gáz!! Ne törődj velük szerintem!
2012. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 14 évesen a magyar tanárnőm volt életem első plátói szerelme. Bűbájosan okos tekintet, csókolni való ajkak, dús keblek, hullámos hosszú haj, kedvesen lágy, izgató hang, friss parfümillat és finom lehelet az arcomon, amikor dolgozatírás közben mellém hajolt, és a fülembe suttogott... Ó, ha csak egyszer ülhettünk volna kettesben egy kanapén... Azóta eltelt 20 év, most professzor egy egyetemen. Kérdező, megértelek!
2012. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ki szerint az?
2012. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Könyörgöm, ha a magyar irodalmat és magyar nyelvtant oktató tanárnődet tekinted példaképednek (mivel a leírásból ez látszik), akkor legalább helyesen írd le. A magyar tanárnő az a magyar származású, de BÁRMILYEN szakos tanár. (Tehát nem német, nem horvát, nem roma, nem kínai, hanem magyar nemzetiségű tanár a magyar tanár). A magyartanár, és a magyartanárnő pedig az aki a magyar nyelvet tanítja...


Amúgy nem gáz, hogy ő a példaképed, miért is lenne. A lényeg, hogy tudd miért őt állítottad magad elé, miben motivál, miben segíti céljaid elérését.

2012. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, és milyen jól esne neki, ha ezt tudná. Végre valaki aki nem azt mondja, hogy hülye tanár, bárki meg tud csinálni egy diplomát stb.
2012. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Manapság ebben a kitekeredett halvaszületett társadalomban az a szégyen ha nem Győzikét, LiBajnai Gordont meg SP-t választod példaképnek. Sajnos az értelem manapság feleannyit nem ér mint a pénz...
2012. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
#7-es: Bajnait egy lapon említeni SP-vel, vagy Győzikével? Öregem, neked elmentek...
2012. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz!!! Ha a többiek ezt gáznak tartják, akkor eléggé IQ fighterek...Kíváncsi lennék, mik is a céljaik az életben...
2012. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a matektanárnőm a példaképem. Nincs ezzel semmi baj :)
2013. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!