Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok képesek minden...

A magyarok képesek minden kelet európai országban "beolvadni"?

Figyelt kérdés

Én legalábbis így tapasztaltam.

Pár hete jártam Oroszországban , és engem is orosznak néztek.Az egyik pultos főleg , mondtam hogy Magyarországról vagyok.Erre kérdezi:(angolul)Elfelejtettél oroszul beszélni?Mondom neki hogy nem én nem tanultam oroszul.Csak 10 perccel később értette meg hogy én magyar vagyok és nem egy Magyarországon élő orosz.


De hasonlót tapasztaltam Lengyelországban is , nem nagyon tűnnek ki a magyarok a tömegből.


Bár lehet csak nálam , nekem elég szlávos kinézetem van.



2012. nov. 16. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezzel szemben Angliában egyből tudták hogy én valami kelet európai vagyok.
2012. nov. 16. 23:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarország nem keleteurópa de ez csak azért van mert fizikailag nagyon hasonlítunk a szlávokra állítólag..
2012. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A legszlávabb nemzet a magyar.
2012. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Angliában a kiejtésedből 100%, hogy lejön, hogy valami közép- vagy kelet-európai ország (ezt ők összefoglalóan Kelet-Európának hívják, amit én se szeretek, de ez van). A magyarokat én is felismerem az angolul beszélők közt.
2012. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves 2/4-es válaszoló a magyarok nem szláv nép. Azért hisznek minket mert nincs olyan hogy szín tiszta magyar
2012. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, magyart némettől vagy osztráktól sem különbözteti meg külsőleg semmi, az akcentus, ami elárulja.
2012. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!