Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A ciganyoknak hany szazalekuk...

A ciganyoknak hany szazalekuk zenesz, olah, putris, stb?

Figyelt kérdés
Erdekel a kerdes, igy csak hozzaertok valaszoljanak, es a rasszista hozzaszolasoknak itt most nincs helye. Koszi!

2012. nov. 18. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

az oláh cigányok azok a rendesebbek... olyan 20%...

a zenész cigány... én azokat értem ez alatt akik nem oláhok... és nem büdösek meg járnak rendesen iskolába... ez olyan 65%...

no meg vannak ezek az undorító... büdösek... ez olyan 10%..

2012. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hozzáértők?

A puszta számukról sincs normális statisztika nemhogy azon belül az életmódjaik számarányáról.

2012. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül a cigányok 70-80 százaléka a rosszabbik fajta , bűnöző , putris , szüljünk 20 gyereket a támogatásért életmódot folytat.
2012. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszi, meg johetnek valaszok.

A 2. valaszolonak pedig annyit irnek, hogy hozzaerto akinek van valami fogalma a temarol, es persze, hogy nem konkret szamomkra vagyok kivancsi.

Az 1. valaszolonak: En pont ugy tudom, hogy az olah a nem jofele, akkor most megsem?

Es melyik tipus a gazdag, es el nagy rozsaszin meg lila hazakban?

2012. nov. 18. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb 100%...
2012. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a vajdák a gazdagok, ők a ,,főnökök"
2012. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

1. válaszoló vagyok... :D

Én olyan suliba jártam, ahol minden fajta volt belőlük... az oláh cigány engem sose bántott... én nem szóltam be neki ő se nekem...

az oláh cigányok utálják a rendes cigányokat... mivel szégyent hoznak a cigányságra... az oláh cigányok a gazdagok, ők tudnak cigányul is, és ő nekik van a legújabb Mercedes :D

2012. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
jaa és még annyit, hogy annak sose voltam szemtanúja, hogy fehéret vert volna oláh cigány... de annak nagyon sokszor hogy véresre verték a rendes cigányokat... :D
2012. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor a rendes ciganyokat ok amolyan hazaarulonak tartjak? :D Hat ez nem szep toluk :-) Azthiszen kezdem kapizsgalni, hogy is van ez, de meg az erdekelne, hogy a keselos ciganyok melyik csoportbol kerulnek ki?
2012. nov. 18. 16:54
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
jajj :D késelős cigány :D hát ezen jót nevetem :D ugyan úgy mint rendes fehér embereknél ez akar honnan lehet... milliomosok közül és a legaljáról is...
2012. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!