Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kezdő vagy épp Híres ismert...

Kezdő vagy épp Híres ismert ember, miért nem közvetlen sok emberrel?

Figyelt kérdés

Adott egy szegény községben született csaj, és amint felkapott lett a hazájában felköltözik a fővárosba, közösségi oldalon rak ki magáról pikáns képeket, meg néha beszél az emberekkel

Amikor koncertezik, miért nem megy be az emberekhez akik számára Ő a kedvenc, a megtesteült istennő? Miből tartana az hogy a rajongóinak örömet okozzon azzal hogy lesétál, vagy bemászik az emberekhez, és ott énekel tovább, közben emelgetik meg simogatják a lányt? Különben is amilyen összeget elkérnek olykor


Ti hogy gondoljátok? Én személy szerint ugyanúgy bemennék a szegényekhez, nem felejteném el honnét lettem, és hol tartok

20/F


2012. nov. 20. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sok banda illetve híresség esetében koncertek előtt , után van "fogadóóra" és akkor lehet tőlük autogramot kérni meg kicsit beszélgetni.


A magyar hírességek néha átesnek a ló túloldalára.Viszont az amerikai hírességek többsége aktívan jótékonykodik és bemegy a szegényebbek közé is.

2012. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon aranyos, utópisztikus gondolat. Csak épp a producerek és menedzserek lesz@rják, hogy te mit akarsz tenni, az van, amit ők akarnak. Saját zenéd nincs, íratnak neked, azt énekeld. Ha írsz is magadnak, nem te döntöd el, hogy énekelheted, vagy sem. A felkapott celebek, főleg itt ebben az országban csak a marketingértékük miatt fontosak. Velük eladható minden, persze pár kötelező 30 perces "koncerteket" le kell nyomni plázákban meg falunapokon. Annyi pénzt szereznek belőled, amennyit tudnak, utána lehúznak a budin, el vagy felejtve, és van helyetted más palimadár.
2012. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

"ott énekel tovább, közben emelgetik meg simogatják a lányt"

Mert énekes nem hivatásos k. akit taperolni lehet.

2012. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nos, én nem voltam koncerten de felötlött bennem ez a gondolat, hogy ki is az aki a pórázt tartja és ki az, aki a nyakörvben van
2012. nov. 20. 23:37
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

"közben emelgetik meg simogatják a lányt"


Pont az ilyen aberrált gyökerek miatt, amilyen te is vagy. Simogasson téged a halál f@sza, majd megnézzük hogy fog tetszeni

2012. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem engem kéne simogatni, hanem nekem kéne hogy lehetőségem legyen
2012. nov. 21. 00:38
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Menj állatsimogatóba, ne koncertre.
2012. nov. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mert ÉNEKES! Tehát azért fizetsz, hogy hallhasd énekelni.

Ha ez Neked nem érték, vagy nem megfelelő szolgáltatás a pénzedért, akkor ne koncertre menj, tedd számodra értékesebb helyre a pénzedet!

2012. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Nem engem kéne simogatni, hanem nekem kéne hogy lehetőségem legyen"


Van ilyen lehetőség is, csak azt nem éneklésnek hívják!:)

2012. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Én személy szerint ugyanúgy bemennék a szegényekhez, nem felejteném el honnét lettem, és hol tartok "


Mért? Láttad, hogy a gazdagokhoz bement a koncerten, hogy simogassák, csak a szegényekhez nem ment be?

Ezesetben jogos a felháborodás!:D

2012. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!