Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondjuk, többé - kevésbé...

Mondjuk, többé - kevésbé ismert ember vagyok. Tegyük fel, hogy te is. Hogyan reagálnál rá, ha a bulvármédiában mocskosabbnál mocskos cikkek jelennének meg rólad?

Figyelt kérdés
Aminek semmi valóságalapja. És egyáltalán: miért érdekli az embereket más magánélete?
2010. júl. 17. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a média mindenkibe belediktálja hogy igen is nézd meg olvasd el hogy xy-n mit csinál.engem például ez teljessen hidegen hagy mindenki azt csinál amit akar.
2010. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem is tudom,az a fajta vagyok,akit,ha nem érdekel valami,akkor nem figyel rá.Hosszú idő alatt építettem ki ezt a képességet,de megérte.Nagyon gyümölcsöző és kifizetődő.

2.Mert az embert általában az izgatja,amit nem tudhat,nem láthat,nem kaphat meg.Ilyen a mások magánélete is.

2010. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasok bulvart,igy nem is igazan erdekel miket irnak.Bar nehez lehet ugy elni,hogy lepten nyomon az arcodba nyomjak a szanalmas szennylapokat.
2010. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
amíg valaki ilyeneket olvas, nem kell a saját élete problémáival foglalkozik, ez eltereli a figyelmét önmagáról.maga a tény, hogy rólam írnak, nem zavarna, csak az, ha ezek után ennek megfelelően kezelnének. ez nyilván, ne viselkedjen velem senki furán, valami hazugság miatt. de ha már ez van, próbálnék nem felháborodni, és kézzel-lábbal harcolni ellene, mer azzal csak én szívnék. amúgy meg, ezeket az emberek elfelejtik, rövid ideig csámcsognak rajta, aztán lesz más hír, amivel elterelhetik a figyelmüket a saját kiüresedett életükről.
2010. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit.Nem igazak és kész.Én tudom a közvetlen környezetem tudja ez a lényeg.Persze azért próbálnám bebizonyítani az igazamat.Ez nálam is így van.Bár nem szerepelek újságba,de rengeteg,hülye hazugságot kitaláltak rólam.Az ismertség ezzel jár,ezt el kell fogadni.Az embereket a botrány érdekli a mai világban.És ezt az ismert emberek is jól tudják,őket sem kell félteni.Ez nagy reklám mindig.
2010. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*foglalkozni
2010. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék az emberek hülyeségén, és örülnék, hogy addig sem érdekli őket az igazi magánéletem.
2010. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy koncert vagy egy interjú után élőben mondanám el a világnak,hogy mi igaz és mi nem..vagyis nem a világnak,hanem az ott tartózkodó embereknek.Ha lekapcsolnák a mikrofont,akkor PÓRUL JÁRNÁNAK!!Nem vicc..megkapnák!

Nekem nem mindegy,hogy mit terjesztenek rólam..CSAK AZ IGAZAT VÁROM,SEMMI MÁST!Nagy követelés??Hát nem!


ja és persze..eltűnnék a médiából..

2010. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel marhára nem érdekel mások magánélete-

Ha engem pocskondiáznának, valószínűleg megvédeném magam. Vagy nem vennék róla tudomást. Mert sokszor a görcsös ragaszkodás az igazsághoz is gyanússá tesz.:)

2010. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretnék annak az "újságírónak" a szemébe nézni, aki valótlanságokat állított, akár ki is hívnám egy nyilvános beszélgetésre. Bárki bármit is mond, az emberek szeretik a pletykákat és szeretnek rajta csámcsogni, szerintem a helyreigazításokat még soha senki nem olvasta el, azt sem verik nagydobra, ha a bíróság elítél egyes szennylapokat.

Akinek az a munkája, hogy másokat kellemetlen helyzetbe hozzon és hazugságokat állít, nem sajnálnám kicsinálni, hogy élete végéig üldözze a bűntudat, amiért eddig süllyedt.

2010. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!