Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a világ...

Szerintetek melyik a világ legjobban kereső szakmája?

Figyelt kérdés
Úgy értem melyik szakmát fizetik meg a legjobban?!

#Szakma\Pénz
2012. nov. 21. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olajcég-vezető

Szoftverfejlesztő-cégvezető

Bankigazgató

2012. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Politikus.
2012. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezek mind hivatások amiket felsoroltatok

Szegény országokban azt nézik hogy kevés pénz mellet hogy lehet gyorsan nyugdíjba menni, ilyen a Rendőr is


Amúgy búvár hegesztő, hagyományos is jól keres

2012. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy Orbán Viktor, de gondolom akkor rögtön rávágná valaki, hogy Gyurcsány Ferenc vagy Bajnai Gordon. :))))))



Félre a tréfát. :)

Szerintem nincs ilyen szakma. Mindent lehet jól és rosszul csinálni. Ismerek olyan ügyvédet aki éppen csak megél, és ismerek olyat is, aki pár év alatt milliárdos lett. Ugyanez vonatkozik minden szakmára. Ami most jó szakma, nem biztos, hogy az lesz 30-40 év múlva. A rendszerváltásig például a taxisok császárok voltak, mostanra meg szinte éheznek.

A jól keresés is relatív. Kinek mi az elég. Ez sok mindentől függ. Mi az alap amire építkezik, van lakása vagy albérletben lakik. Budapesti vagy vidéki. Eltér országonként is, koronként is, és meg van ezer szempont. Inkább azt nézd meg, hogy mihez van kedved, mi az ami érdekel. Persze ha a választási lehetőség a tanár, könyvtáros, szociális munkás, akkor nem könnyű a helyzeted. :) Bár ismerek olyan orosz tanárt, aki gazdag lett azért, mert a rendszerváltás után csinált egy utazási irodát és a szláv piacot célozta meg. Szóval azért az Tőled is függ, hogy mit hozol ki belőle.


Persze ha biztosra akarsz menni, akkor legyél politikus. :))))

2012. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy válaszoltatok:)

Politikus nem szeretnék lenni:)

Jelenleg pszichiáter szeretnék lenni vagy

Nagyon szeretem a nyelveket és tudok is négy nyelven folyékonyan beszélni köszönve a szüleimnek,a matekot is értem viszont mindig is utáltam.xd

2012. nov. 21. 12:14
 6/12 A kérdező kommentje:
*vagy közgazdász:)
2012. nov. 21. 12:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Ember, akkor mi a kérdés? Legyél pszichológus és csinálj nemzetközi tudományos karriert.
2012. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Illetve pszichiáter. Innen nézve ugyanaz. :)
2012. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üzlettel kell foglalkozni,meg pénzzel.
2012. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

a lényeg h azt csináld amit szeretnél is csinálni..

mert ha azt dolgozol amit utálsz és csak kényszerből mert kell a pénz annak semmi értelme,lényeg h szeresd amit csinálsz!

2012. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!