Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem tolódott el...

Csak szerintem tolódott el ilyen rossz irányba a világ?

Figyelt kérdés

Próbálok pozitívan gondolkozni, meg a jót meglátni mindenben, de olyan nehéz, mert bármerre nézek azt látom hogy a legtöbb ember olyan önző és abszolút nincs tekintettel a másikra. Utcán is buszon is például simán fellökik, eltapossák a másikat és még csak észre sem veszik magukat. Mindenki csak magával van elfoglalva.


A másik ami bánt az meg az, hogy minden tele van cigánnyal. Azok meg folyton csak kötekednek, keresik a gyengébbeket/öregeket hogy kirabolhassák.. a rendőrség meg.. a legtöbb helyen egyszerűen a homokba dugják a fejüket.

Valahogy mindenhol folyton egymás kihasználása zajlik.

Miért van ez és mikor lesz vége? Vagy csak nekem fáj ennyire ez az egész? :(


2012. nov. 13. 23:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Dugd a fejed a felhők fölé,erre csak ez az egy megoldás van.Amúgy én is elég életunt vagyok mostanában,mert olyan depressziós körülöttem szinte mindenki.:(
2012. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Rossz világ van, sajnos igen. De mivel nem tudsz rajta változtatni, el kell fogadni, és csinálni magatoknak egy külön világot, pld. otthon a család. Én is kijövök a m.helyről, átvágok egy-két aluljárón, elszörnyülködök, amiket látok, hallok, és hazaérek a lakásunkba, szerencsére dilettáns emberektől mentes környéken lakunk - és élvezem azt, ami otthon van... A többit meg próbálom kizárni, ha már tenni ellene nem tudok.
2012. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerinted... sokak szerint.
2012. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%

Vállalom a lepontozást.

Én a hozzád hasonló világfájdalmas embereket nem bírom. Szerinted pocsék a világ? Akkor miért nem teszel ellene? Miért másoktól várod el, hogy jobbá tegye a világot? A legtöbb ember csak siránkozni tud, semmi többet. Életképesnek kell lenni. Ennyi az egész.

2012. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%

4. én életépes vagyok, és teszek is azért, hogy jobb legyen a világ, de a minap a döbbenettől csak pislogtam a gyerekorvosi rendelőben. Bejött 3 kamasz cigányfiú, és ordenáré módon közölték, hogy most "mi jövünk", és pofátlanul 3-4szer bekopogtak erőszakosan a rendelőbe. Nem értették meg, hogy nem az ő orvosuk van, és más orvoshoz csak sürgősségi esetben jöhetnek.


Miután el lettek küldve, többször is, felborogatták a székeket a rendelőben és távoztak. Örültünk, hogy nem vertek pofán minket. Ez ellen mit tettél volna? (én a rendőrséget hívtam volna, de sajnos az ilyenek ellen nem ez lenne a megoldás).

2012. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
64%
Pedig hívhattad volna a rendőrséget. Én is megtettem párszor, érdekes de tudtak intézkedni. Bár tudom manapság divat azt mondani, hogy úgysem intézkednek. Én nem ezt tapasztalom.
2012. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
58%
Á, neked a drog lesz a legjobb barátod. Az ilyenek mindig abba menekülnek. De mehetsz még Csodaországba vagy Narniába is, esetleg Charlie csokigyárába...
2012. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
De most tényleg milyen világ ez, ahova a gyerekorvosi rendelőbe (1-5 éves gyerekekkel ültünk ott van 10-en) a gyerekeinknek ilyesmit végig kell nézni? És ez egy elit bp-i kerület, el tudom képzelni, mi lehet egy borsodi kis faluban... Én a mai napig állítom,hogy anno a csendőrséget kár volt megszüntetni. :(
2012. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valóban sok és egyre több a cigány és ez az egyik legnagyobb baj.
2012. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Én életképes vagyok, de továbbra is csak azt a megoldást tartom reálisnak, hogy idővel szépen sikerül elvonulni valami Istenháta mögötti kis faluba és boldogan élni a családommal. De amíg ez nem megy, kénytelen vagyok mindennap szembesülni a fent leírt dolgokkal. És ez nem világfájdalom, csak engem lehet mélyebben érintenek meg az ilyen dolgok mint például Téged, kedves 4-es.
2012. nov. 13. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!