Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mások is éreztek már ilyet?

Mások is éreztek már ilyet?

Figyelt kérdés
Az élettel és emberekkel kapcsolatban éreztétek már ti is úgy hogy nagyon egyedül vagytok? Félek megbizni az emberekben. Fenntartással fogadok már szinte mindenkit mert sokszor hátbatámadnak olyanok is,akiről nem gondolnád...Nem tudhatod kiben bizhatsz meg.Sokszor a családod sem áll ki melletted.De ha ők sem,akkor ki fog??Néha úgy érzem félek mindenkitől,mert mindig óvatosnak kell lenni.Félteni kell az állàsodat mert el akarják venni.Aggòdsz a barátságaid miatt mert ki tudja meddig vannak veled a 'barátok'. Ha végre rádtalált a szerelem,félteni kell másoktól mert sokan nem tartják azt tiszteletben,stb. Én már ott tartok, hogy csak magamban bizhatok,és ez néha eléggé megijeszt...Mit tegyek?Mibe higgyen az ember?
2012. nov. 21. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, sokan érzik ezt. Ez a társadalmi modell el fog bukni hamarosan. Hogy utána mi jön, az rejtély.
2012. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Örökszabály ha üzletről van szó, csak józanul nyugodt helyen, engem sose próbáltak átvágni, mert leszúrnám őket hiába barátok vagy ismerős, egyszer kell egy ilyet eljátszani azt hiszem többet nem tennék

Anyuék maguk módján mellettem állnak, és kiigazítanak

26/F

2012. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!