Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok és már nagyon...

29 hetes vagyok és már nagyon kényelmetlen az alvás! Feszít a hasam! Éreztek ilyet? Hogy alszotok jobbat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!nem elkeseríteni akarlak,de lesz ez még sokkal rosszabb is.nekem az vált be,vettem szoptatós párnát,és oldalt fekszem,felhúzott térdekkel,berakom a lábam közé.ha nem akarsz költeni,jó egy szimpla párna is.kitartás

38+4heteske

2010. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia, én még csak 27 hetes vagyok, de már elég rég a fent leírt módszerrel alszom, csak picit máshogy.

oldalt fekszem és az alsó lábam nyújtva van, a felső derékszögig (persze nem pont 90 fokig :) ) felhúzva és az alá teszek egy jó tömött párnát.

így nem zsibbad el az oldalam, előtte ez volt a bajom.

ha meg este felébredek pisilni, akkor oldalt váltok, de ez nem mindig van!

próbáld ki, hátha segít!

:)

2010. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 29 hetes vagyok, 3 napja találtam meg a megfelelő pózt, addig szenvedtem. A hanyatt fekvés lett volna a legjobb, felpolcolt lábakkal, de "féltem" hogy ártok vele a babának. A pózom: oldalt, pocak alá párna, összehúzott láb és a lábam között sok takaró. :)


Amikor elkezdődött, hogy rosszul alszom, nagyon ijesztő volt, fájt mindenütt, húzódott, azt hittem menten megszülök. :)

2010. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, én a vége felé már csak majdnem ülő pozícióban tudtam aludni, nyomott a hasam, nem kaptam levegőt, dugult az orrom.
2010. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én kezdettől fogva széthajtott szopipárnával aludtam, nagyon sokat segített.
2010. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!! Azt hiszem este kibontom azt a szoptatós párnát a zacsijából..........

Könnyű alvást mindenkinek!

2010. márc. 5. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csak oldalt tudtam aludni, a szoptatós párnával a lábam között, baromi kényelmetlen volt az egész, nekem is dugult az orrom. Viszont, miután a baba megszületik, gartantálom, hogy rosszabbul fogsz aludni :-) (8 hónapos kislány anyukája.
2010. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!